Matematyka z plusem 4. Geometria. Ćwiczenia. Wersja B. Część 2/2

Zeszyty ćwiczeń Arytmetyka i Geometria przeznaczone są dla nauczycieli, którym zależy na możliwie najwyższym poziomie nauczania przedmiotu, ale nie mogą pozwolić sobie na komfort pracy z trzyzeszytową wersją ćwiczeń (wersją A). Zeszyty są dostosowane do zawartości nowego podręcznika.
15,99 * 18,10 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,22 zł

Opis

Zeszyty ćwiczeń Arytmetyka i Geometria przeznaczone są dla nauczycieli, którym zależy na możliwie najwyższym poziomie nauczania przedmiotu, ale nie mogą pozwolić sobie na komfort pracy z trzyzeszytową wersją ćwiczeń (wersją A).

Zeszyty są dostosowane do zawartości nowego podręcznika.

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "Matematyka z plusem 4. Geometria. Ćwiczenia. Wersja B. Część 2/2"?
Autorami książki są M. Dobrowolska, S. Wojtan, P. Zarzycki.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, jednak są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Ten szkolny niezbędnik "Matematyka z plusem 4. Geometria. Ćwiczenia. Wersja B. Część 2/2" został przygotowany przez Wydawnictwo GWO.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej informacje znajdują się na karcie opisywanego produktu.


O wydawnictwie tego podręcznika:
Założone w 1991 r. przez Adama Mysiora i Małgorzatę Dobrowolską, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, to wydawnictwo specjalizujące się w publikacji podręczników edukacyjnych, szczególnie z dziedziny matematyki. Wykorzystywane są przez 60 procent uczniów polskich szkół podstawowych. Jednakże Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe nie ogranicza się tylko do matematyki, oferując również materiały do j. polskiego, fizyki, biologii, historii i plastyki.

Ile stron zawiera ta pozycja?
96 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią udoskonaloną graficznie. Zawiera wartościowe, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Która to część podręcznika?
Jest to część 2 tego podręcznika.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie odpowiednich zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Matematyka z plusem 4. Geometria. Ćwiczenia. Wersja B. Część 2/2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>