Matematyka z plusem 8. Ćwiczenia podstawowe. Szkoła podstawowa

Książka pomaga uczniom opanować podstawowe umiejętności i nadrobić możliwe braki w wiedzy, a nauczycielom ułatwia wyrównanie poziomu klasy.
19,12 * 21,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,95 zł

Opis

Książka pomaga uczniom opanować podstawowe umiejętności i nadrobić możliwe braki w wiedzy, a nauczycielom ułatwia wyrównanie poziomu klasy.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Matematyka z plusem 8. Ćwiczenia podstawowe. Szkoła podstawowa"?
Za treścią tytułu stoi Jacek Lech.
Jest autorem niewielu podręczników szkolnych, jednak są one wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z konieczności nieraz wyczerpującego zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik "Matematyka z plusem 8. Ćwiczenia podstawowe. Szkoła podstawowa" został wydany przez Wydawnictwo GWO.


Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu niezbędnej listy książek do szkoły dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej dane znajdują się na stronie kupowanego produktu.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Matematyka z plusem 8. Ćwiczenia podstawowe. Szkoła podstawowa"?
Tytuł należy do popularnej serii MATEMATYKA Z PLUSEM.
Podobnie jak pozostałe składniki z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.


Do której klasy i na jakim szczeblu edukacji jest wymagany ten podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas SP 8. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.

Do którego przedmiotu odnosi się ta książka?
Podręcznik został opracowany z myślą o konkretnej sekcji nauki, jaką jest matematyka.


Ile stron ma ta pozycja?
Ten tytuł liczy 122 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią opatrzoną obrazkami i ilustracjami. Zawiera liczne, starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Informacje o wydającym ten podręcznik szkolny:
Założone w 1991 r. przez Adama Mysiora i Małgorzatę Dobrowolską, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO), to wydawnictwo specjalizujące się w publikacji podręczników edukacyjnych, szczególnie z dziedziny matematyki. Wykorzystywane są przez 60 procent uczniów polskich szkół podstawowych. Ale GWO nie ogranicza się wyłącznie do matematyki, oferując również publikacje do j. polskiego, historii, fizyki, biologii i plastyki.

Co, obok podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie wyposażenie do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Matematyka z plusem 8. Ćwiczenia podstawowe. Szkoła podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>