Między nami. Język polski 5. Ćwiczenia

Jednoczęściowy zeszyt zawiera przede wszystkim zadania sprawdzające. Służy pomocą w przygotowaniu się na przykład do sprawdzianów. Ćwiczenia odnoszą się tylko do wiedzy i umiejętności z podstawy programowej.
12,56 * 13,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,15 zł

Opis

Jednoczęściowy zeszyt zawiera przede wszystkim zadania sprawdzające. Służy pomocą w przygotowaniu się na przykład do sprawdzianów. Ćwiczenia odnoszą się tylko do wiedzy i umiejętności z podstawy programowej.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Między nami. Język polski 5. Ćwiczenia"?
Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek to autorzy tego tytułu.
Są autorami niewielu podręczników, ale są one bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pozycja "Między nami. Język polski 5. Ćwiczenia" została opracowana przez Wydawnictwo GWO.


Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
128 to liczba stron Między nami. Język polski 5. Ćwiczenia. Jest wypełniony treścią edukacyjną uwydatnioną ilustracjami. Zawarto w nim ważne i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Przeczytaj o wydającym ten podręcznik:
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne działające od 1991 r., które założyli A. Mysior i M. Dobrowolska. GWO zdobyło uznanie na polskim rynku edukacyjnym, publikując podręczniki matematyczne używane przez 60 procent uczniów szkół podstawowych w kraju. Poza matematyką, GWO oferuje także podręczniki do przedmiotów artystycznyc, humanistycznych i przyrodniczych.

Dla uczniów której klasy i na jakim etapie nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas SP 5. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

W kontekście jakiego przedmiotu ta publikacja jest przydatna?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu działowi nauki, jakim jest język polski.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Między nami. Język polski 5. Ćwiczenia"?
Tytuł ten należy do popularnej serii edukacyjnej "GWO; Między Nami".
Wraz z innymi częściami cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z energią i we własnym stylu! Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyposażenie szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Między nami. Język polski 5. Ćwiczenia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>