Miejsca pełne BOGActw. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej

Zeszyt ćwiczeń Miejsca pełne BOGActw. Klasa 4 zawiera różnorodne zadania, które ułatwiają prowadzenie katechezy. Jest ON skorelowany z przewodnikiem metodycznym i podręcznikiem ucznia. Uczniowie prowadzeni przez przewodnika Wszędka pogłębiają swoją wiedzę o Bogu uzupełniając...
9,99 * 13,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,55 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń do podręcznika nr AZ-21-02/12-KI-1/12.

Z zeszytu ćwiczeń można korzystać do dnia 31.08.2024 r.

Zawiera różnorodne zadania, które ułatwiają prowadzenie katechezy. Jest ON skorelowany z przewodnikiem metodycznym i podręcznikiem ucznia. Pomaga uczniom pogłębić wiedzę o Bogu poprzez uzupełnianie tekstów, rozwiązywanie rebusów, krzyżówek, puzzli logicznych, itp. Daje możliwość samodzielnego sprawdzenia zdobytych informacji w krótkim quizie "Sprawdź swoją wiedzę", do którego klucz znajduje się na końcu zeszytu.

FAQ

Sekcja często zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Miejsca pełne BOGActw. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej"?
Autorami książki są Elżbieta Kondrak, Ewelina Praszewska.
Są autorami paru podręczników, jednak są one bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik "Miejsca pełne BOGActw. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej" został wydany przez Wydawnictwo Jedność.


Jaki jest numer zatwierdzenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tego podręcznika?
AZ-21-02/12-KI-1/12 jest numerem dopuszczenia MEN podręcznika. Posiadanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co ciekawe, termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu nadania numeru wytycznymi programu nauczania. Przed przyznaniem numeru dopuszczenia podręczniki są weryfikowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pod kątem zgodności z zakresem nauczania, a także z kryteriami merytorycznymi.


Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj szczegółowo wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Skieruj uwagę na zgodność numeru dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Do której klasy i na jakim etapie nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas SP 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.

Dla którego przedmiotu ta książka jest sugerowana?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu, specyficznemu działowi nauki, którym jest religia.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Ten tytuł liczy 128 stron. Jest wypełniony treścią edukacyjną upiększoną grafikami. Zawiera liczne i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Do której serii podręczników należy "Miejsca pełne BOGActw. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej"?
Tytuł ten należy do popularnej serii Miejsca Pełne BOGActw.
Wzorem pozostałych tytułów z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie wyposażenie do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Miejsca pełne BOGActw. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>