Miejsce na miotle

Książka twórców światowego bestsellera „Gruffalo” Do czarownicy, która leci na miotle razem ze swoim kotem, dosiadają się pies, ptaszek i żaba.  Pod wpływem ciężaru miotła pęka, a bohaterowie spadają wprost na wygłodniałego smoka. Czy zdołają go przechytrzyć? Zabawna, rymowana historia stworzona...
24,08 * 37,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,85 zł

Opis

Książka twórców światowego bestsellera „Gruffalo”

Do czarownicy, która leci na miotle razem ze swoim kotem, dosiadają się pies, ptaszek i żaba.  Pod wpływem ciężaru miotła pęka, a bohaterowie spadają wprost na wygłodniałego smoka. Czy zdołają go przechytrzyć?

Zabawna, rymowana historia stworzona przez genialny duet: Julię Donaldson i Axela Schefflera.

Autorem historyjki "Miejsce na miotle" jest Julia Donaldson.

Tytuł oryginalny oferowanej publikacji: Room on the Broom.

Jeśli szukasz dla dziecka książeczki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Miejsce na miotle". Krótka forma to mądry sposób na to, by dziecko w wieku od trzech do pięciu lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Wykonawcą rysunków jest Axel Scheffler..

Maluchy w wieku 2-7 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą wartościowych lektur.

5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Piękne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem szlifowania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki takiemu wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Ten egzemplarz to 1. wydanie w j. polskim. Pierwotnie książka była napisana w j. angielskim. Rusinek Michał odpowiada za przetłumaczenie na polski.

Jest to bardzo krótka publikacja - jej długość to 28 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Miejsce na miotle została udostępniona przez Wydawnictwo Tekturka. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to sprawdź również pozostałe pozycje tego wydawcy.