Moje szlaczki i literki. Część 2

Książeczka edukacyjna do nauki pisania literek dla dzieci w wieku 4-6 lat. Na tylniej okładce szlaczki do wielokrotnego rysowania. Format B5, 16 str.
6,93

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,20 zł

Opis

Książeczka edukacyjna do nauki pisania literek dla dzieci w wieku 4-6 lat. Na tylniej okładce szlaczki do wielokrotnego rysowania. Format B5, 16 str.

Lidia Szwabowska jest autorem tytułu "Moje szlaczki i literki. Część 2".

Wybierz "Moje szlaczki i literki. Część 2" i ćwicz z maluchem naukę liczenia czy pisania. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach uczęszczających do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Oto 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Poza tym lektura książek wspiera przedszkolaków w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i wzbogaca słownictwo.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy załatwiać sprawunki.

Jest to stosunkowo krótka lektura - ma 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Moje szlaczki i literki. Część 2" wydało Wydawnictwo Literka. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to wybierz też inne publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.