Muzyka NEON. Klasa 1

Propozycje zajęć muzycznych zawarte w zeszycie ćwiczeń Muzyka do klasy 1 rozwijają wrażliwość muzyczną oraz wspomagają wszechstronny rozwój dziecka. Rozwijają wrażliwość muzyczną dzięki różnorodnym ćwiczeniom reprezentującym wszystkie aktywności muzyczne (m.in. śpiew, grę na instrumentach, świadome...
23,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,73 zł

Opis

Propozycje zajęć muzycznych zawarte w zeszycie ćwiczeń Muzyka do klasy 1 rozwijają wrażliwość muzyczną oraz wspomagają wszechstronny rozwój dziecka.

  • Rozwijają wrażliwość muzyczną dzięki różnorodnym ćwiczeniom reprezentującym wszystkie aktywności muzyczne (m.in. śpiew, grę na instrumentach, świadome i aktywne słuchanie, ruch i taniec, improwizacje, inscenizacje).
  • Wspomagają rozwój psychoruchowy i intelektualny dziecka dzięki ćwiczeniom relaksującym i polisensorycznym opisanym w kąciku Muzyka i zdrowie.
  • Wprowadzają dziecko w świat muzyki, umożliwiają eksplorowanie i odkrywanie dźwięków i rytmów, angażują wiele zmysłów (słuch, wzrok, ruch), rozwijają pamięć, poprawiają dykcję i koncentrację, dostarczają radości ze wspólnego muzykowania i słuchania.

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Muzyka NEON. Klasa 1"?
Monika Gromek, Grażyna Kilbach to autorzy tej książki.
Są autorami paru podręczników, ale są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pozycja "Muzyka NEON. Klasa 1" została opublikowana przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek do szkoły dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej informacje znajdują się na stronie kupowanego produktu.


Kilka słów o wydającym ten podręcznik:
Nowa Era to nie tylko wydawnictwo edukacyjne, ale również partner dla nauczycieli, rodziców i uczniów, zapewniający najnowsze materiały edukacyjne. Poprzez nietypowe podejście do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, uzyskało zaufanie tysięcy szkół oświatowych w całym kraju.

Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
96: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią opatrzoną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w niej znaczące, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi warto zacząć rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Muzyka NEON. Klasa 1

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>