Nowy Elementarz Odkrywców NEON. Matematyka. Ćwiczenia. Klasa 1. Część 2

Ćwiczenia z serii „Nowy Elementarz Odkrywców. Matematyka" do klasy 1, część 2 są uzupełnieniem podręcznika, rozwijają sprawność liczenia, utrwalają rachunek pamięciowy oraz pomagają w kształtowaniu pojęć matematycznych. Ćwiczenia zawierają różnorodne zadania ułożone zgodnie z zasadą stopniowania...
20,50

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,50 zł

Opis

Ćwiczenia z serii „Nowy Elementarz Odkrywców. Matematyka" do klasy 1, część 2 są uzupełnieniem podręcznika, rozwijają sprawność liczenia, utrwalają rachunek pamięciowy oraz pomagają w kształtowaniu pojęć matematycznych. Ćwiczenia zawierają różnorodne zadania ułożone zgodnie z zasadą stopniowania trudności.

  • Utrwalają rozumienie pojęcia liczby przedstawionej w rożnych aspektach.
  • Uczą rozwiązywania zadań tekstowych dzięki ilustrowanym zadaniom, które ułatwiają rozumienie problemów matematycznych.
  • Sprawdzają zdobytą wiedzę matematyczną na stronach Powtarzam i utrwalam oraz ćwiczą nabyte umiejętności na stronach Rozwiązuję różne zadania.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Nowy Elementarz Odkrywców NEON. Matematyka. Ćwiczenia. Klasa 1. Część 2"?
Autorami książki są Krystyna Bielenica, Maria Bura, Małgorzata Kwil, Bogusława Lankiewicz.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, ale ich treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pozycja "Nowy Elementarz Odkrywców NEON. Matematyka. Ćwiczenia. Klasa 1. Część 2" została wydana przez Wydawnictwo Nowa Era.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek szkolnych z listą potrzebnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione informacje znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Która to jest część podręcznika?
Jest to część 2 tego podręcznika.


Ile stron ma ta pozycja?
72: tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony treścią edukacyjną upiększoną graficznie. Zawarto w nim wartościowe i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Informacje o wydającym opisywany podręcznik:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne,które dzięki swojemu nieszablonowemu i holistycznemu podejściu do edukacji wyróżnia się na tle innych podmiotów na rynku. Skupiając się na innowacyjnyh metodach pracy z uczniami, zdobyło zaufanie dziesiątek tysięcy nauczycieli i szkół w całym kraju.

Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Nowy Elementarz Odkrywców NEON. Matematyka. Ćwiczenia. Klasa 1. Część 2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>