Nowy Elementarz Odkrywców NEON. Matematyka. Podręcznik. Klasa 1. Część 1

Podręcznik z serii "Nowy Elementarz Odkrywców. Matematyka" do klasy 1, część 1, NOWOŚĆ! EDYCJA 2023-2025 wprowadza w świat matematyki krok po kroku, prezentuje w przyjazny i prosty sposób nowe treści oraz kształtuje pojęcia matematyczne. Zadania rozwijają sprawność liczenia i logiczne myślenie,...
20,53

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,36 zł

Opis

Podręcznik z serii "Nowy Elementarz Odkrywców. Matematyka" do klasy 1, część 1, NOWOŚĆ! EDYCJA 2023-2025 wprowadza w świat matematyki krok po kroku, prezentuje w przyjazny i prosty sposób nowe treści oraz kształtuje pojęcia matematyczne. Zadania rozwijają sprawność liczenia i logiczne myślenie, doskonalą myślenie strategiczne, ćwiczą rachunek pamięciowy. Podręcznik zawiera różnorodne zadania ułożone zgodnie z zasadą stopniowania trudności.

  • Ułatwia rozumienie pojęcia liczby przedstawionej w różnych aspektach.
  • Wprowadza pojęcia matematyczne i zagadnienia dotyczące umiejętności praktycznych na stronach prezentujących matematykę bliżej życia.
  • Przygotowuje do rozwiązywania zadań tekstowych za pomocą czytelnych ilustracji, które ułatwiają zrozumienie problemów matematycznych.
  • Uczy niestandardowego myślenia oraz szukania własnych rozwiązań, proponując zadania o podwyższonym stopniu trudności, tzw. zadania z gwiazdką.
  • Zachęca do sprawdzania wiedzy oraz utrwalania zdobytych umiejętności na stronach Powtarzam i utrwalam.
  • Doskonali myślenie logiczne i operacyjne, ćwiczy rachunek pamięciowy, rozwija spostrzegawczość oraz umiejętność współdziałania z innymi dzięki ciekawym grom planszowym.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Nowy Elementarz Odkrywców NEON. Matematyka. Podręcznik. Klasa 1. Część 1"?
Autorami książki są Krystyna Bielenica, Maria Bura, Małgorzata Kwil, Bogusława Lankiewicz.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak te treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pozycja Nowy Elementarz Odkrywców NEON. Matematyka. Podręcznik. Klasa 1. Część 1 została opracowana przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki jest numer zatwierdzenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tego podręcznika?
1140/1/2022 jest numerem dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego. Informuje on o tym, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Z ciekawostek: termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauki obowiązującymi w dniu przyznania numeru. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pod kątem zgodności z ramą programową i z kryteriami jakościowymi.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź szczegółowo wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Skieruj szczególną uwagę na numer dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


O wydającym opisywany podręcznik:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, ale również partner dla uczniów, rodziców i nauczycieli, zapewniający najnowsze pomoce edukacyjne. Swoim innowacyjnym podejściem do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, zyskało zaufanie dziesiątek tysięcy placówek oświatowych na terenie Polski.

Która to część podręcznika?
Jest to część 1 tego podręcznika.


Ile stron zawiera ta pozycja?
72: tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony treścią edukacyjną opatrzoną ilustracjami. Zawarto w nim liczne, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyposażenie do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Nowy Elementarz Odkrywców NEON. Matematyka. Podręcznik. Klasa 1. Część 1

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>