Nowy Elementarz Odkrywców NEON. Matematyka. Ćwiczenia. Klasa 1. Część 1

Ćwiczenia z serii „Nowy Elementarz Odkrywców. Matematyka" do klasy 1, część 1 są uzupełnieniem podręcznika, rozwijają sprawność liczenia, utrwalają rachunek pamięciowy oraz pomagają w kształtowaniu pojęć matematycznych. Ćwiczenia zawierają różnorodne zadania ułożone zgodnie z zasadą stopniowania...
20,50

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,50 zł

Opis

Ćwiczenia z serii „Nowy Elementarz Odkrywców. Matematyka" do klasy 1, część 1 są uzupełnieniem podręcznika, rozwijają sprawność liczenia, utrwalają rachunek pamięciowy oraz pomagają w kształtowaniu pojęć matematycznych. Ćwiczenia zawierają różnorodne zadania ułożone zgodnie z zasadą stopniowania trudności.

  • Utrwalają rozumienie pojęcia liczby przedstawionej w rożnych aspektach.
  • Uczą rozwiązywania zadań tekstowych dzięki ilustrowanym zadaniom, które ułatwiają rozumienie problemów matematycznych.
  • Sprawdzają zdobytą wiedzę matematyczną na stronach Powtarzam i utrwalam oraz ćwiczą nabyte umiejętności na stronach Rozwiązuję różne zadania.

FAQ

Sprawdź FAQ

Kto jest autorem "Nowy Elementarz Odkrywców NEON. Matematyka. Ćwiczenia. Klasa 1. Część 1"?
Krystyna Bielenica, Maria Bura, Małgorzata Kwil, Bogusława Lankiewicz są autorami tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale są one wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pozycja Nowy Elementarz Odkrywców NEON. Matematyka. Ćwiczenia. Klasa 1. Część 1 została opublikowana przez Wydawnictwo Nowa Era.

 
Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora bądź autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.

 
Która to jest część książki?
To wydanie stanowi 1 część.

 
Przeczytaj o wydawcy opisywanego podręcznika:
Nowa Era to wyjątkowe wydawnictwo edukacyjne, które swoją działalnością na krajowym rynku edukacyjnym wnosi świeże spojrzenie na system edukacji. Stając naprzeciw wyzwaniom wiążącym się z nowoczesną edukacją, zapewnia podręczniki, które zgodne są z aktualnymi rekomendacjami MEN i komisji egzaminacyjnych.
 
Z ilu stron składa się ten podręcznik?
88 to długość książki "Nowy Elementarz Odkrywców NEON. Matematyka. Ćwiczenia. Klasa 1. Część 1".
Jest wypełniona treścią edukacyjną uwydatnioną ilustracjami. Zawarto w niej wartościowe i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.

 
W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje szkolne, z którymi warto rozpocząć nowy rok szkolny.

 
Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - Nowy Elementarz Odkrywców NEON. Matematyka. Ćwiczenia. Klasa 1. Część 1

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>