Pan Bóg kocha dzieci. Przedszkole 3 i 4-latki. Podręcznik

Podręcznik nr AZ-01-01/10-PO-1/12 do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z programem nauczania numer AZ-1-01/10.
53,19 * 57,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 50,99 zł

Opis

Podręcznik nr AZ-01-01/10-PO-1/12 do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z programem nauczania numer AZ-1-01/10.

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Pan Bóg kocha dzieci. Przedszkole 3 i 4-latki. Podręcznik"?
Autorami książki są (red.) ks. prof. Jan Szpet, Danuta Jackowiak.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale są one wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Ten szkolny niezbędnik Pan Bóg kocha dzieci. Przedszkole 3 i 4-latki. Podręcznik został opracowany przez Wydawnictwo Księgarnia Św. Wojciecha.


Jaki numer zgodności MEN charakteryzuje opisywany podręcznik szkolny?
Numer dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego to AZ-01-01/10-PO-1/12. Nr MEN, czyli rozwijając skrót: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręcznikach szkolnych informuje o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku edukacyjnego. Z ciekawostek: termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Potwierdzamy, podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauczania obowiązującymi w dniu przyznania numeru. Podręcznik został sklasyfikowany numerem dopuszczenia MEN, co w praktyce oznacza, że został oceniony pod kątem merytorycznym.


Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły:
  • Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
  • Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, nr MEN, autora, wydawnictwa.
  • Upewnij się, że wymienione informacje znajdują się na stronie kupowanego produktu.Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest wymagany ten wspomniany podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas P 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do zgłębiania wiedzy, z którego przedmiotu ta książka jest rekomendowana?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu działowi nauki, jakim jest religia.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą warto rozpocząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Pan Bóg kocha dzieci. Przedszkole 3 i 4-latki. Podręcznik

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>