Elementarz

"Elementarz" Mariana Falskiego, którego pierwsze wydanie ukazało się w roku 1910, zrewolucjonizował metodykę nauki czytania w Polsce. Teksty wzbogacone pięknymi ilustracjami Janusza Grabiańskiego są przez wiele pokoleń Polaków darzone sentymentem. Dzisiaj należy ON do klasycznych przykładów naszego...
84,99 * 109,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 82,98 zł

Opis

"Elementarz" Mariana Falskiego, którego pierwsze wydanie ukazało się w roku 1910, zrewolucjonizował metodykę nauki czytania w Polsce.

Teksty wzbogacone pięknymi ilustracjami Janusza Grabiańskiego są przez wiele pokoleń Polaków darzone sentymentem. Dzisiaj należy ON do klasycznych przykładów naszego podręcznikarstwa.

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Elementarz"?
Autorem książki jest Marian Falski.
Jest autorem paru podręczników, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z konieczności nieraz wyczerpującego zaangażowania w proces przygotowywania treści. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Elementarz" wydało Wydawnictwo WSiP.


Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek do szkoły:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej dane znajdują się na stronie kupowanego produktu.


Do której klasy i na jakim szczeblu nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas SP 1. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do jakiego przedmiotu odnosi się ta książka?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu działowi nauki, jakim jest edukacja wczesnoszkolna.


Ile stron zawiera ta pozycja?
Ta książka ma 160 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną udoskonaloną graficznie. Zawarto w niej ważne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


O wydającym opisywany podręcznik:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, z ponad 70-letnim doświadczeniem, to istotny gracz na polskim rynku podręczników. Zaczynając od publikacji pierwszego podręcznika w 1945 r., WSiP wydało dużą liczbę publikacji edukacyjnychwe współpracy z uznanymi ekspertami i naukowcami. Oferta wydawnictwa zawiera różne cykle podręczników, poradniki, kursy i repetytoria, a także innowacyjne serwisy edukacyjne, takie jak WSiPnet. Ponadto, WSiP prowadzi Klub Nauczyciela, oferując dodatkowe wsparcie dla profesjonalistów w dziedzinie edukacji.

Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu! Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.


Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Elementarz

  • Autor: Marian Falski
  • Wydawnictwo WSiP
  • Rok wydania: 2019
  • Oprawa: Twarda
  • Ilość stron: 160
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 38756801814KS
  • Język: polski
  • Nr wydania: 3
  • ISBN: 9788302022432

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>