Pola na plaży

Pola doskonale zna już sześć zasad dla zagubialskich, więc na pewno nie zgubi się podczas rodzinnego wypadu na plażę. Ale jak miło i bezpiecznie i miło spędzić czas na plaży? Jak wypocząć, doskonale się bawić, a jednocześnie nie przeszkadzać innym? Wystarczy poznać osiem zasad udanego plażowania:...
23,08 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,09 zł

Opis

Pola doskonale zna już sześć zasad dla zagubialskich, więc na pewno nie zgubi się podczas rodzinnego wypadu na plażę. Ale jak miło i bezpiecznie i miło spędzić czas na plaży? Jak wypocząć, doskonale się bawić, a jednocześnie nie przeszkadzać innym? Wystarczy poznać osiem zasad udanego plażowania:

 • Załóż czapkę, stosuj krem, by przed słońcem chronić się.
 • Hej pływaku, zwłaszcza młody, nigdy nie wchodź sam do wody!
 • Ograniczaj wodne psoty, jeśli nie ma ktoś ochoty!
 • Nie syp piaskiem w innych ludzi, to ich gniew z pewnością wzbudzi!
 • Inni będą mieli żal, gdy zagłuszysz im szumu fal.
 • Jeśli chcesz na plaży być, musisz bardzo dużo pić.
 • Powiewa flaga czerwona – kąpiel w morzu zabroniona!
 • I dorośli, I wy dzieci zabierajcie swoje śmieci!

Za treścią książeczki "Pola na plaży" stoi Gabriela Rzepecka-Weiss.

"Pola na plaży" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja świetnej zabawy. Zbudowanie kolekcji krótkich opowieści to dobry pomysł, aby dziecko w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książeczki dla dzieci w wieku 3-7 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

 • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
 • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
 • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
 • Czytanie z maluchem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
 • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

 

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie ciężej jest ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie wahaj się i sprawdź także następne książki z cyklu "Pola".

Jest to bardzo krótka produkcja - jej długość: 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Pola na plaży" udostępniło Wydawnictwo Dwukropek. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to sprawdź także inne publikacje tego wydawcy.

Szczegóły - Pola na plaży

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>