Prosto do matury 1. Podręcznik do matematyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy

„Prosto do matury” do klasy 1 dla zakresu podstawowego to podręcznik opracowany z myślą o wszystkich przygotowujących się do obowiązkowej matury z matematyki. Pomaga oswajać się z egzaminem maturalnym od pierwszych dni nauki w szkole ponadpodstawowej dzięki zadaniom typu egzaminacyjnego po każdym...
54,50

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 44,56 zł

Opis

„Prosto do matury” do klasy 1 dla zakresu podstawowego to podręcznik opracowany z myślą o wszystkich przygotowujących się do obowiązkowej matury z matematyki.

  • Pomaga oswajać się z egzaminem maturalnym od pierwszych dni nauki w szkole ponadpodstawowej dzięki zadaniom typu egzaminacyjnego po każdym temacie (zestaw Prosto do matury) i po każdym dziale (Powtórzenie).
  • Umożliwia samodzielną naukę dzięki odpowiedziom i wskazówkom do większości zadań.
  • Ułatwia przypomnienie treści potrzebnych do zrozumienia wprowadzanych zagadnień dzięki sekcji Warto powtórzyć.
  • Umożliwia samodzielne rozwiązywanie zadań dzięki niemal 1500 zadaniom różnego typu, które pozwalają przećwiczyć algorytmy i strategie matematyczne.

FAQ

Sprawdź sekcję pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Prosto do matury 1. Podręcznik do matematyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy"?
Za treścią książki stoją Maciej Antek, Krzysztof Belka, Piotr Grabowski.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale ich treści są wartościowe. Autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Szkolny niezbędnik "Prosto do matury 1. Podręcznik do matematyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy" został opracowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki numer dopuszczenia MEN ma opisywany podręcznik?
1008/1/2019 jest numerem dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego. Numer MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręczniku szkolnym informuje o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w szkołach. Z ciekawostek: termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu przyznania numeru wytycznymi programu nauczania. Podręcznik został sklasyfikowany numerem dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co oznacza, że został oceniony pod kątem zgodności z ramą programową.


Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek szkolnych dzielą Cię trzy kroki:
  • Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
  • Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, nr MEN, autorów, wydawnictwa.
  • Upewnij się, że wymienione szczegóły znajdują się na karcie oglądanego produktu.Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Ta książka liczy 448 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią upiększoną ilustracjami. Zawarto w niej wartościowe, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Kilka słów o wydawnictwie opisywanego podręcznika:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, lecz także partner dla rodziców, nauczycieli i uczniów, dostarczający najnowocześniejsze materiały edukacyjne. Poprzez innowacyjne podejście do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, uzyskało zaufanie dziesiątek tysięcy szkół oświatowych w całej Polsce.

Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Prosto do matury 1. Podręcznik do matematyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy"?
Tytuł należy do serii "PROSTO DO MATURY".
Wraz z innymi składowymi cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Dla uczniów której klasy i na jakim stopniu edukacji jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas LO 1. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

W kontekście jakiego przedmiotu ta publikacja jest przydatna?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu obszarowi nauki, którym jest matematyka.


Jaki jest poziom wiedzy tej książki?
Ta książka jest przeznaczona do wykorzystania na poziomie podstawowym.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z energią i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Prosto do matury 1. Podręcznik do matematyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>