Przyroda 4. To nasz świat. Zeszyt ćwiczeń dla klasy czwartej szkoły podstawowej

W zeszycie znajdują się zarówno krótkie, proste zadania utrwalające zdobytą wiedzę (możliwe do wykonania na lekcji lub w domu), jak i zadania wymagające od ucznia aktywności, bardziej kreatywne i ćwiczące umiejętności (np. wykonanie opatrunku, przeprowadzenie obserwacji pogody, przygotowanie...
18,22 * 20,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,06 zł

Opis

W zeszycie znajdują się zarówno krótkie, proste zadania utrwalające zdobytą wiedzę (możliwe do wykonania na lekcji lub w domu), jak i zadania wymagające od ucznia aktywności, bardziej kreatywne i ćwiczące umiejętności (np. wykonanie opatrunku, przeprowadzenie obserwacji pogody, przygotowanie sałatki itp.).

Przedstawiamy serię To nasz świat. Przyroda.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję Q&A

Kto jest autorem "Przyroda 4. To nasz świat. Zeszyt ćwiczeń dla klasy czwartej szkoły podstawowej"?
Za treścią książki stoją Hanna Będkowska, Anna Karaś, Piotr Kossobudzki-Kanar, Piotr Malecha.
Są autorami paru podręczników, jednak są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Przyroda 4. To nasz świat. Zeszyt ćwiczeń dla klasy czwartej szkoły podstawowej" wydało Wydawnictwo GWO.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Ta książka ma 88 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną upiększoną graficznie. Zawarto w niej znaczące, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Przeczytaj o wydającym ten podręcznik szkolny:
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne istniejące od 1991 r., które założyli Adam Mysior i Małgorzata Dobrowolska. GWO zdobyło uznanie na polskim rynku edukacyjnym, publikując podręczniki matematyczne używane przez 60 procent uczniów szkół podstawowych w Polsce. Oprócz matematyki, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe ma w ofercie także podręczniki do przedmiotów przyrodniczych, humanistycznych i artystycznych.

Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę szkolną, z którą warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Przyroda 4. To nasz świat. Zeszyt ćwiczeń dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>