Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. Karty pracy dla klasy 5 do szkoły podstawowej. Pomoce z dostosowaniem do specjalnych potrzeb edukacyjnych uczniów. Wybrane typy potrzeb

Publikacja została przygotowana na podstawie zeszytu ćwiczeń "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy" będącego pomocą dydaktyczną do podręcznika do klasy V szkoły podstawowej o tym samym tytule, który realizuje wymagania programu ogólnopolskiego nauczania religii "Przez prawdę, piękno i dobro zdobywamy...
22,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,99 zł

Opis

Publikacja została przygotowana na podstawie zeszytu ćwiczeń "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy" będącego pomocą dydaktyczną do podręcznika do klasy V szkoły podstawowej o tym samym tytule, który realizuje wymagania programu ogólnopolskiego nauczania religii "Przez prawdę, piękno i dobro zdobywamy świętość" (nr AZ-2-02/20).

Przeznaczona jest dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych, a zwłaszcza z niepełnosprawnością w stopniu lekkim, dysleksją, dysgrafią oraz zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Zawarty w niej materiał dydaktyczny jest dostosowany do specyfiki ich funkcjonowania, ze szczególnym uwzględnieniem trudności percepcyjnych. Karty pracy przygotowane są w formacie A4. Zastosowano odpowiedni rozmiar i kształt czcionki, by pomóc uczniom łatwiej poznać tekst i treści w nim zawarte. Zadania i ćwiczenia, dostosowane do możliwości uczniów, oraz grafika pozwalają im przyswoić i utrwalić wiedzę zdobytą w czasie lekcji. Atutem proponowanych kart pracy jest to, że pozwalają uczniom o SPE, uczącym się w klasach ogólnodostępnych i integracyjnych, realizować program i materiał równolegle ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy.

Odbiorcy książki:

Karty pracy z dostosowaniem do specjalnych potrzeb edukacyjnych uczniów przeznaczone są dla dzieci ze szkół ogólnodostępnych, integracyjnych i specjalnych oraz ich katechetów.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. Karty pracy dla klasy 5 do szkoły podstawowej. Pomoce z dostosowaniem do specjalnych potrzeb edukacyjnych uczniów. Wybrane typy potrzeb"?
Anna Zielinska to autor tego podręcznika.
Jest autorem niewielu podręczników, ale są one wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z konieczności intensywnego zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Ten szkolny niezbędnik "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. Karty pracy dla klasy 5 do szkoły podstawowej. Pomoce z dostosowaniem do specjalnych potrzeb edukacyjnych uczniów. Wybrane typy potrzeb" został opublikowany przez Wydawnictwo Jedność.


Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Ta książka ma 136 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią udoskonaloną graficznie. Zawarto w niej ważne, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Dla uczniów której klasy i na jakim stopniu edukacji jest potrzebny ten podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas SP 5. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

Dla którego przedmiotu ta publikacja jest sugerowana?
Podręcznik został opracowany z myślą o konkretnej sekcji nauki, jaką jest religia.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. Karty pracy dla klasy 5 do szkoły podstawowej. Pomoce z dostosowaniem do specjalnych potrzeb edukacyjnych uczniów. Wybrane typy potrzeb"?
Tytuł ten należy do popularnej serii edukacyjnej "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie wyposażenie szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. Karty pracy dla klasy 5 do szkoły podstawowej. Pomoce z dostosowaniem do specjalnych potrzeb edukacyjnych uczniów. Wybrane typy potrzeb

  • Tytuł: Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. Karty pracy. Klasa V SP. Pomoce z dostosowaniem do specjalnych potrzeb edukacyjnych uczniów. Wybrane typy potrzeb
  • Wydawnictwo Jedność
  • Seria Szczęśliwi, którzy szukają prawdy
  • Rok wydania: 2022
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 136
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788381446433
  • Język: polski
  • ISBN: 9788381446433

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>