Szczęśliwi, którzy żyją nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy 3 liceum

Podręcznik do religii dla klasy III i IV technikum "Szczęśliwi, którzy żyją nadzieją" zgodny z programem nr AZ-4-01/18 z dn. 19-09-2018: Każdy temat zawiera stałe elementy: Poznaję, Słucham Boga, Rozważam, Działam. Grafika ujęta w formie bloga proponuje odkrywanie treści chrześcijańskich w...
18,99 * 24,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,55 zł

Opis

Podręcznik do religii dla klasy III i IV technikum "Szczęśliwi, którzy żyją nadzieją" zgodny z programem nr AZ-4-01/18 z dn. 19-09-2018:

 • Każdy temat zawiera stałe elementy: Poznaję, Słucham Boga, Rozważam, Działam.
 • Grafika ujęta w formie bloga proponuje odkrywanie treści chrześcijańskich w codzienności, a także świecie zmediatyzowanym.
 • Hasła #SZUKAM oraz #ZDOBYWAM są zaproszeniem dla ucznia do budowania silnego systemu wartości i pomagają w odkrywania praw­dy o wierze i swoim życiu.
 • Nowoczesna grafika zachęca do zapoznania się z tematem.

FAQ

Sprawdź FAQ

Kto napisał "Szczęśliwi, którzy żyją nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy 3 liceum"?
Za treścią książki stoją Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, ale są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Szczęśliwi, którzy żyją nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy 3 liceum" wydało Wydawnictwo Jedność.


Jaki numer dopuszczenia MEN posiada ten podręcznik?
Nr dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego to AZ-4-01/18. Nr MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręcznikach szkolnych informuje kupującego o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku edukacyjnego. Wbrew obiegowej opinii termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Tak, "Szczęśliwi, którzy żyją nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy 3 liceum" został napisany zgodnie z obowiązującymi w dniu przyznania numeru wytycznymi programu szkolnego. Podręcznik został opisany numerem dopuszczenia MEN, co w praktyce oznacza, że został oceniony pod kątem merytorycznym.


Jak zyskać pewność, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj uważnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność numeru dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest wymagany ten wspomniany podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas LO 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.

Do którego przedmiotu odnosi się ta publikacja?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu obszarowi nauki, jakim jest religia.


Ile stron zawiera ta pozycja?
Szczęśliwi, którzy żyją nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy 3 liceum to książka złożona z 148 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną udoskonaloną graficznie. Zawiera ważne, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Szczęśliwi, którzy żyją nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy 3 liceum

 • Tytuł: Szczęśliwi, którzy żyją nadzieją. Podręcznik do religii dla klasy 3 liceum
 • Autorzy: Elżbieta Kondrak, Krzysztof Mielnicki
 • MEN: AZ-4-01/18
 • Wydawnictwo Jedność
 • Rok wydania: 2022
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 148
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381447089
 • Język: polski
 • ISBN: 9788381447089

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>