Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum

Obejmuje 60 jednostek tematycznych i jest zgodny z programem nr AZ-3-01/18. Każdy temat zawiera stałe elementy: Poznaję, Słucham Boga, Rozważam, Działam. Grafika ujęta w formie bloga proponuje odkrywanie treści chrześcijańskich w codzienności, a także świecie zmediatyzowanym. Hasła #szukam oraz...
18,99 * 24,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,84 zł

Opis

Obejmuje 60 jednostek tematycznych i jest zgodny z programem nr AZ-3-01/18. Każdy temat zawiera stałe elementy: Poznaję, Słucham Boga, Rozważam, Działam.

Grafika ujęta w formie bloga proponuje odkrywanie treści chrześcijańskich w codzienności, a także świecie zmediatyzowanym.

Hasła #szukam oraz #zdobywam pomagają uczniowi odkryć i nazwać wartość, której poszukuje we własnym życiu.

Nowoczesna grafika zachęca do zapoznania się z tematem lekcji religii.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum"?
Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Ewelina Parszewska to autorzy tego podręcznika.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale ich treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Książka "Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum" została wydana przez Wydawnictwo Jedność.


Jaki numer zatwierdzenia MEN posiada ten podręcznik?
Nr dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego to AZ-3-01/18. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jako ciekowostkę zaznaczmy, że termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauki posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Tak, "Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum" został stworzony zgodnie z obowiązującymi na dzień wydania numeru wytycznymi programu nauki. Podręcznik został sklasyfikowany numerem dopuszczenia MEN, co w praktyce oznacza, że został zweryfikowany w kwestii zgodności z ramą programową.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź uważnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Skieruj uwagę na nr dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
208 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią uatrakcyjnioną ilustracjami. Zawiera ważne i starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Do której klasy i na jakim szczeblu nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas LO 1. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

W kontekście którego przedmiotu ta publikacja jest potrzebna?
Podręcznik wydano do nauki przedmiotu religia.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum"?
Tytuł jest częścią popularnej serii edukacyjnej "Szczęśliwi, którzy żyją wolnością".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>