Testy przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji PGF.08. Zarządzanie kampanią reklamową

Zbiór zawiera sześć zestawów przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację PGF.08.Zarządzanie kampanią reklamową. Każdy zestaw zawiera 40 zadań testowych oraz jedno zadanie praktyczne. Testy zostały przygotowane zgodnie z podstawą programową dla zawodu technik reklamy.
26,74

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,07 zł

Opis

Zbiór zawiera sześć zestawów przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację PGF.08.Zarządzanie kampanią reklamową. Każdy zestaw zawiera 40 zadań testowych oraz jedno zadanie praktyczne. Testy zostały przygotowane zgodnie z podstawą programową dla zawodu technik reklamy.

FAQ

Sekcja FAQ

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Publikacja "Testy przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji PGF.08. Zarządzanie kampanią reklamową" została opublikowana przez Wydawnictwo eMPi2.


Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej szczegóły znajdują się na karcie oglądanego produktu.


W którym roku został wydany podręcznik?
Rok wydania tej publikacji to 2022. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą oni mieć pewność, że czerpią wiedzę z najnowszych materiałów.


W jakiej okładce jest książka?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją spakować do szkolnej torby.


Co, obok podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Testy przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji PGF.08. Zarządzanie kampanią reklamową

  • Autor: Ewa Bielak
  • Wydawnictwo Wydawnictwo EMPi2
  • Testy przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji
  • Rok wydania: 2022
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 80
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788367041218
  • ISBN: 9788367041218

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>