W poszukiwaniu nadziei. Religia. Podręcznik dla 3 klasy szkoły ponadpodstawowej

W poszukiwaniu nadziei. Podręcznik dla 3 klasy szkoły ponadpodstawowej jest przeznaczony dla uczniów kształcących się w liceach, technikach i szkołach branżowych. Stanowi część serii podręczników pt. Z Bogiem przez życie przygotowanych przez grono specjalistów w zakresie katechetyki, związanych ze...
24,90 * 26,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,86 zł

Opis

W poszukiwaniu nadziei. Podręcznik dla 3 klasy szkoły ponadpodstawowej jest przeznaczony dla uczniów kształcących się w liceach, technikach i szkołach branżowych. Stanowi część serii podręczników pt. Z Bogiem przez życie przygotowanych przez grono specjalistów w zakresie katechetyki, związanych ze środowiskiem akademickim Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W jednostkach lekcyjnych wykorzystano wiele metod i materiałów, które dynamizują przebieg katechezy i angażują uczniów. Logiczna i przejrzysta struktura lekcji sprawia, że treści w nich prezentowane będą szybko i skutecznie przyswajane przez młodzież.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "W poszukiwaniu nadziei. Religia. Podręcznik dla 3 klasy szkoły ponadpodstawowej"?
Autorem książki jest Marian Zając.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z konieczności dużego zaangażowania w proces katalogowania treści. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Publikacja W poszukiwaniu nadziei. Religia. Podręcznik dla 3 klasy szkoły ponadpodstawowej została opracowana przez Wydawnictwo Gaudium.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej dane znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Do której klasy i na jakim etapie nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas LO 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

Do jakiego przedmiotu odnosi się ta książka?
Podręcznik wydano do nauki przedmiotu religia.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - W poszukiwaniu nadziei. Religia. Podręcznik dla 3 klasy szkoły ponadpodstawowej

  • Autor: Marian Zając
  • Wydawnictwo Gaudium
  • Rok wydania: 2022
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788375484298
  • Język: polski
  • Podtytuł: Szkoła ponadpodstawowa
  • ISBN: 9788375484298

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>