Wykonywanie projektów reklam

Podręcznik przeznaczony dla osób, których obszarem zainteresowań zawodowych jest projektowanie graficzne. Mogą z niego korzystać nie tylko uczniowie zdobywający zawody: technika reklamy, technika fotografii i multimediów, fotografa, technika informatyka, technika programisty lub technika grafiki i...
37,80

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 38,73 zł

Opis

Podręcznik przeznaczony dla osób, których obszarem zainteresowań zawodowych jest projektowanie graficzne. Mogą z niego korzystać nie tylko uczniowie zdobywający zawody: technika reklamy, technika fotografii i multimediów, fotografa, technika informatyka, technika programisty lub technika grafiki i poligrafii cyfrowej, ale również uczestnicy szkoleń z tego zakresu, freelancerzy, osoby samodzielnie przygotowujące się do egzaminu zawodowego oraz wszyscy zainteresowani problematyką projektowania graficznego.

Autorka, pisząc tę książkę, dążyła do tego, aby była ona nie tylko podręcznikiem szkolnym, ale przede wszystkim publikacją o charakterze warsztatowym, po przeczytaniu której czytelnik będzie mógł tworzyć samodzielnie projekty graficzne.

Podręcznik został podzielony na cztery części:

  • Część pierwsza pt. Wprowadzenie zawiera omówienie podstawowych zagadnień związanych z projektowaniem reklam.
  • W części drugiej pt. Projektowanie reklamy zewnętrznej omówiono i scharakteryzowano wybrane formy reklamy zewnętrznej oraz przedstawiono techniki pracy związane z tworzeniem i archiwizacją nowych dokumentów, korektą tonalną i barwną obrazów cyfrowych, retuszem fotografii portretowych i pejzażowych oraz zastosowaniem wektorowych narzędzi interakcyjnych, trasowania czy efektu szybkiego kadrowania.
  • W części trzeciej pt. Dokumentacja dotycząca przygotowania reklamy zaprezentowano rodzaje dokumentów, które zawierają informacje niezbędne do wykonania projektu reklamy oraz przykładowe kalkulacje wykonania reklam i informacje z zakresu materiałoznawstwa.
  • W części czwartej pt. Projektowanie reklamy do umieszczenia w mediach cyfrowych omówiono wybrane formy reklam internetowych, a także projektowanie stron internetowych, e-maili reklamowych, piktogramów, infografik, animacji poklatkowych oraz obróbkę plików audio i wideo.

Książka zawiera:

  • 322 strony formatu B5
  • 602 ilustracje
  • 23 przykłady
  • 17 tabel

FAQ

Sekcja FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Wykonywanie projektów reklam" wydało Wydawnictwo Ekonomik.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek do szkoły z listą potrzebnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej szczegóły znajdują się w opisie opisywanego produktu.


W którym roku został wydany podręcznik?
Ta pozycja została wydana w 2022 r. Zawierając najnowsze informacje, podręcznik staje się atrakcyjniejszy dla uczniów chcących być na bieżąco z najświeższymi materiałami.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, z łatwością można ją spakować do szkolnego plecaka.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach! Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Wykonywanie projektów reklam

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>