Wykonywanie przekazu reklamowego. Podręcznik do nauki zawodu. Technik reklamy. Kwalifikacja PGF.07. Część 2

Podręcznik  Wykonywanie przekazu reklamowego. Kwalifikacja PGF.07. Część 2  to bogato ilustrowana pozycja przygotowująca do pracy w zawodzie technik reklamy. Skupia się ona na kwestiach praktycznych, takich jak: specyfika poszczególnych typów przekazu reklamowego, oprogramowanie wykorzystywane w...
67,67 * 70,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 64,91 zł

Opis

Podręcznik  Wykonywanie przekazu reklamowego. Kwalifikacja PGF.07. Część 2  to bogato ilustrowana pozycja przygotowująca do pracy w zawodzie technik reklamy. Skupia się ona na kwestiach praktycznych, takich jak: specyfika poszczególnych typów przekazu reklamowego, oprogramowanie wykorzystywane w pracy, dokumentacja reklamowa oraz współdziałanie w małym zespole kreatywnym. Zawarte w nim ćwiczenia i przykłady pomogą w nauce zarówno zagadnień teoretycznych, jak i umiejętności potrzebnych w zawodzie.

Ciekawe rozwiązania graficzne tj. ilustracje, wykresy i infografiki pomogą sprawnie opanować wiedzę w zakresie tworzenia tekstów reklamowych, zasad projektowania graficznego, typografii, technik grafiki komputerowej, technik fotograficznych i multimedialnych. Podręcznik pozwala też zdobyć wiedzę z zakresu wykonywania projektów reklam, tworzenia reklamy zewnętrznej, dokumentacji dotyczącej przygotowania reklamy oraz produkcji środków reklamowych.

FAQ

Sekcja popularnych pytań i odpowiedzi

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Książka "Wykonywanie przekazu reklamowego. Podręcznik do nauki zawodu. Technik reklamy. Kwalifikacja PGF.07. Część 2" została opracowana przez Wydawnictwo WSiP.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej informacje znajdują się na stronie oglądanego produktu.


Która to jest część podręcznika?
To wydanie stanowi 2 część.


Przeczytaj o wydawnictwie opisywanego podręcznika szkolnego:
Od 1945 roku, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) produkują wysokiej jakości materiały edukacyjne dla nauczycieli i uczniów w całej Polsce. Publikując 25 tys. pozycji z całkowitym nakładem przekraczającym 2 mld egzemplarzy, WSiP jest jednym z najbardziej znanych wydawnictw w Polsce. Wydawnictwo specjalizuje się w produkcji wielu typów materiałów, takich jak poradniki, kursy, repetytoria i podręczniki, . WSiP rozwija też innowacyjne serwisy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące elektroniczne podręczniki, oraz prowadzi Klub Nauczyciela.

W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet na szkolnym korytarzu.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Ten podręcznik został wydany w 2022 . Zawierając najnowsze informacje, podręcznik staje się atrakcyjniejszy dla uczniów chcących być na bieżąco z najświeższymi materiałami.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Wykonywanie przekazu reklamowego. Podręcznik do nauki zawodu. Technik reklamy. Kwalifikacja PGF.07. Część 2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>