Zeszyt dla 5-latka

Książeczka edukacyjna z naklejkami oraz interesującymi ćwiczeniami, które poszerzą wiedzę dziecka, utrwalą wiadomości i umiejętności już zdobyte, zachęcą do poznawania świata, rozwiną sprawność manualną, spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową, pomogą wykorzystać potencjał dziecka,...
4,72 * 5,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,75 zł

Opis

Książeczka edukacyjna z naklejkami oraz interesującymi ćwiczeniami, które poszerzą wiedzę dziecka, utrwalą wiadomości i umiejętności już zdobyte, zachęcą do poznawania świata, rozwiną sprawność manualną, spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową, pomogą wykorzystać potencjał dziecka, korzystnie wpłyną na jego rozwój intelektualny i podpowiedzą rodzicom, jak pracować z dzieckiem.

Za treścią historyjki "Zeszyt dla 5-latka" stoi Korczyńska Małgorzata.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla dziecka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do kreatywnych aktywności, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie razem z maluchem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym o fabule pozytywnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją wrzucić do plecaka dziecka.

Jest to dość krótka lektura - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja Zeszyt dla 5-latka została opublikowana przez Wydawnictwo Literat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to wybierz także inne pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.