105 zadań

105 zadań to labirynty, rebusy, znajdowanie podobieństw i różnic, rysowanie według wzoru, dodawanie, pisanie, liczenie oraz mnóstwo innych, ciekawych zabaw i zagadek a dodatkowo wiele ilustracji do samodzielnego kolorowania! - 80 stron wspaniałej zabawy! - kształcenie umiejętności myślenia i...
10,22 * 14,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,15 zł

Opis

105 zadań to labirynty, rebusy, znajdowanie podobieństw i różnic, rysowanie według wzoru, dodawanie, pisanie, liczenie oraz mnóstwo innych, ciekawych zabaw i zagadek a dodatkowo wiele ilustracji do samodzielnego kolorowania!

- 80 stron wspaniałej zabawy!

- kształcenie umiejętności myślenia i kojarzenia

- ćwiczenie spostrzegawczości

- doskonała pomoc w nauce dodawania i pisania

- dla dzieci w wieku 4–6 lat

Autorem tytułu "105 zadań. Rozwiązuję i zgaduję" jest Jolanta Czarnecka.

Wybierz "105 zadań. Rozwiązuję i zgaduję" i ćwicz z dzieckiem naukę liczenia czy pisania. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach chodzących do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Książeczki dla dzieci w wieku 3-7 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania niezliczonych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i rozwija słownictwo.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Historyjka ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy wizytę u fryzjera.

Jest to średniej długości produkcja - ma 80 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja "105 zadań. Rozwiązuję i zgaduję" została opublikowana przez Wydawnictwo AWM Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to sprawdź także pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.