Słone przekąski

Są 263 produkty.
-14%
w magazynie

Nie wyobrażamy sobie bez nich spotkań z przyjaciółmi, wizyt w kinie czy domowych maratonów serialowych – słone przekąski to guilty pleasure, do którego przyznaje się zdecydowana większość z nas! Postanowiliśmy zatem stworzyć kategorię, która ułatwi Wam poszukiwanie przekąsek – tych mniej i bardziej zdrowych.

Co znajdziecie w tym miejscu? Propozycje absolutnie klasyczne, pozycje obowiązkowe, ale także coś dla prawdziwych smakoszy. Nie obędzie się oczywiście bez klasycznych chipsów, które lubimy pochrupać od czasu do czasu, ale to nie koniec! Znajdziecie tutaj wszelkiego rodzaju paluszki, chipsy chlebowe i dodatki, czyli słone przekąski, które znakomicie wpiszą się w zdrowy jadłospis. A poniżej przedstawiamy kilka naszych propozycji:

  • Paluszki chlebowe Grissini z pomidorami i bazylią marki Birzu Duona,
  • Chrupiące chipsy chlebowe czosnkowe od Bon Chance,
  • Paluszki z sezamem marki Lubella,
  • Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki marki Lays,
  • Tortilla chips chili od Casa De Mexico.

Chcemy, by w Bee każdy z Was znalazł coś dla siebie. Mamy nadzieję, że szeroki wybór słonych przekąsek ułatwi Wam to zadanie i pozwoli przygotować wspaniały wieczór planszowych gier, maraton ulubionych filmów lub miłe spotkanie z przyjaciółmi. A jeżeli poszukujecie inspiracji i pomysłów na niecodzienne wykorzystanie słonych przekąsek w kuchni – zajrzyjcie na naszego bloga!

 

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe