ABCDeutsch Neu. Podręcznik do języka niemieckiego do klasy 1 szkoły podstawowej

"ABCDeutsch Neu. Klasa 1" to podręcznik zgodny z nową podstawą programową obowiązującą od września 2017 roku. Podręcznik "ABCDeutsch Neu. Klasa 1" podzielony jest na 10 rozdziałów tematycznych. Zawiera także wierszyki związane ze świętami Bożego Narodzenia i Wielkanocy oraz tekst zatytułowany "Wir...
49,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 45,00 zł

Opis

"ABCDeutsch Neu. Klasa 1" to podręcznik zgodny z nową podstawą programową obowiązującą od września 2017 roku.

Podręcznik "ABCDeutsch Neu. Klasa 1" podzielony jest na 10 rozdziałów tematycznych. Zawiera także wierszyki związane ze świętami Bożego Narodzenia i Wielkanocy oraz tekst zatytułowany "Wir spielen zusammen" do wykorzystania w klasowym przedstawieniu teatralnym.

Każdy rozdział rozpoczyna strona tytułowa. Integralnym uzupełnieniem strony jest nagrana historyjka, dająca dzieciom możliwość osłuchania się z brzmieniem języka niemieckiego. Oprócz dzieci, bohaterami historyjek są miś Theo, jego siostra Thea oraz czarownica Sandra i jej papuga Sim.

Różnorodne zadania rozwijają spostrzegawczość, sprawność mówienia, umiejętność czytania i rozumienia tekstu słuchanego. Lekcje uatrakcyjniają proponowane zabawy ruchowe, gry czy piosenki. Zamieszczony na końcu słowniczek obrazkowy to atrakcyjna pomoc dla dziecka w nauce słownictwa.

Nowością w podręczniku "ABCDeutsch Neu. Klasa 1" są dodatkowe ćwiczenia, które wspierają naukę pisania wymaganą w nowej podstawie programowej.

Do podręcznika dołączone są dwie płyty z nagraniami audio.

Nr dopuszczenia MEN: 789/1/2017

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź najczęstsze pytania i odpowiedzi

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik "ABCDeutsch Neu. Podręcznik do języka niemieckiego do klasy 1 szkoły podstawowej" został wydany przez Wydawnictwo Szkolne PWN.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek do szkoły dzielą Cię trzy kroki:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej dane znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Kiedy wydano tę publikację?
Rok wydania podręcznika ABCDeutsch Neu. Podręcznik do języka niemieckiego do klasy 1 szkoły podstawowej to 2020. "ABCDeutsch Neu. Podręcznik do języka niemieckiego do klasy 1 szkoły podstawowej" od lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją wrzucić do szkolnej torby lub plecaka.


Co, obok podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach. Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - ABCDeutsch Neu. Podręcznik do języka niemieckiego do klasy 1 szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>