Abecadło pod lupą

Innowacyjny projekt, który dzięki swojej formie i treści zainteresuje dzieci w każdym wieku.   Na każdej stronie widnieje jedna litera, na której przez dołączoną do książki lupę szukamy zabawnych obrazków – zastosowana technika graficzna sprawia, że nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Zobacz, czy...
33,63 * 59,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 35,93 zł

Opis

Innowacyjny projekt, który dzięki swojej formie i treści zainteresuje dzieci w każdym wieku.
 
Na każdej stronie widnieje jedna litera, na której przez dołączoną do książki lupę szukamy zabawnych obrazków – zastosowana technika graficzna sprawia, że nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Zobacz, czy uda ci się znaleźć planetę w pieluszce, piramidę z pomidorów, a może pieniądze na patyku? Jeśli tak, to spróbuj z tych elementów ułożyć ciekawą opowieść!

Książka stanowi świetną pomoc przy nauce liter, głoskowania, poszerza słownictwo, a dla bardziej zaawansowanych czytelników jest to źródło nieustającej radości podczas wymyślania coraz to bardziej zwariowanych historyjek.

Eugenia Wasylczenko to autor tytułu "Abecadło pod lupą".

Wybierz "Abecadło pod lupą" i ćwicz z dzieckiem naukę liczenia czy też pisania. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach chodzących do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Maluchy w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą wartościowych książeczek.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością pobudzi go do zadawania niezliczonych pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat bohaterów pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki dobrej jakości wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to niezbyt długa lektura - jej długość to 54 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Abecadło pod lupą została udostępniona przez Wydawnictwo Mamania. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to sprawdź też inne tytuły tego wydawcy.