Aparaty i urządzenia elektryczne. Podręcznik

Książka jest przeznaczona dla uczniów technikum elektrycznego, o specjalności: elektrotechnika przemysłowa, maszyny i aparaty elektryczne, elektroenergetyka i energoelektronika, zawód technik elektryk. Zawiera podstawowe wiadomości dotyczące zasad działania, budowy, projektowania, montażu i...
89,00 * 91,20 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 87,06 zł

Opis

Książka jest przeznaczona dla uczniów technikum elektrycznego, o specjalności: elektrotechnika przemysłowa, maszyny i aparaty elektryczne, elektroenergetyka i energoelektronika, zawód technik elektryk. Zawiera podstawowe wiadomości dotyczące zasad działania, budowy, projektowania, montażu i eksploatacji urządzeń elektrycznych niskiego i wysokiego napięcia. Omówiono w niej również oświetlenie, grzejnictwo, alternatywne źródła energii elektrycznej oraz ochronę przeciwporażeniową według najnowszych przepisów międzynarodowych. Jej uzupełnieniem jest zeszyt ćwiczeń o tym samym tytule.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Aparaty i urządzenia elektryczne. Podręcznik" wydało Wydawnictwo WSiP.


Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej szczegóły znajdują się w opisie opisywanego produktu.


W którym roku został wydany "Aparaty i urządzenia elektryczne. Podręcznik"?
Ta pozycja została opublikowana w 2020. Od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Przeczytaj o wydającym ten podręcznik szkolny:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne to jedno z najdłużej funkcjonujących wydawnictw w Polsce, które rozpoczęło działalność w 1945 r. Od publikacji pierwszego podręcznika, wydano już ponad 25 tysięcy tytułów, o łącznym nakładzie ponad 2 miliardy sztuk. Aktualnie Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne specjalizują się w wydawaniu materiałów edukacyjnych, takich jak poradniki, kursy, repetytoria i podręczniki, z udziałem cenionych naukowców, ekspertów i metodyków. Oprócz tradycyjnych wydań oferuje też serwis internetowy WSiPnet z e-podręcznikami oraz Klub Nauczyciela.

Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją zabrać ze sobą.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Aparaty i urządzenia elektryczne. Podręcznik

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>