Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. Część 2. Kwalifikacja EE.05

Podręcznik polecany do nauki zawodu technik elektryk, zawierający materiał z zakresu kwalifikacji EE.05. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. Część 2 publikacji prezentuje wiedzę oraz uczy umiejętności praktycznych dotyczących budowy i konserwacji...
75,41 * 79,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 74,58 zł

Opis

Podręcznik polecany do nauki zawodu technik elektryk, zawierający materiał z zakresu kwalifikacji EE.05. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych.

Część 2 publikacji prezentuje wiedzę oraz uczy umiejętności praktycznych dotyczących budowy i konserwacji instalacji elektrycznych (omówiono w nim takie zagadnienia, jak: ochrona przeciwporażeniowa, wytwarzanie i przesyłanie energii elektrycznej, rodzaje kabli i przewodów, sprzęt i osprzęt w instalacjach elektrycznych, budowa i rodzaje instalacji, wskaźniki energetyczne, zasady i zakres konserwacji instalacji elektrycznych, badania i pomiary instalacji elektrycznych, normy i przepisy prawa). Wiadomości teoretyczne wsparto licznymi przykładami, ćwiczeniami i ilustracjami wskazującymi sposoby praktycznego zastosowania wiedzy.

Obowiązkowa pozycja w przygotowaniach do egzaminu zawodowego! Wiadomości teoretyczne wsparto licznymi przykładami, ćwiczeniami i ilustracjami przybliżającymi praktyczne zastosowanie wiedzy.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. Część 2. Kwalifikacja ELE.02/EE.05 został wydany przez Wydawnictwo WSiP.

 
Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.

 
Która to jest część książki?
Jest to część 2 tego podręcznika.

 
W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez problemu można ją zabrać ze sobą.

 
Przeczytaj o wydającym ten podręcznik:
Od 1945 r., Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) produkują najwyższej jakości materiały edukacyjne dla nauczycieli i uczniów w całej Polsce. Wydając 25 tys. pozycji z łącznym nakładem przekraczającym 2 000 000 000 sztuk, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne są jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydawnictw w kraju. Wydawnictwo specjalizuje się w produkcji różnorodnych materiałów, takich jak poradniki, kursy, repetytoria i podręczniki, . Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne rozwijają też innowacyjne platformy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące e-podręczniki, oraz prowadzi Klub Nauczyciela.
 
Kiedy wydano "Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. Część 2. Kwalifikacja ELE.02/EE.05"?
Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. Część 2. Kwalifikacja ELE.02/EE.05 wydano w 2017 roku. Podręcznik "Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. Część 2. Kwalifikacja ELE.02/EE.05" od wielu lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.

 
W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.

 
Jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.

 

Szczegóły - Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. Część 2. Kwalifikacja EE.05

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>