Elektrotechnika

Treści podręcznika są zgodne z obowiązującą podstawą programową oraz programem nauczania dla zawodu technik elektryk – przedmiot podstawy elektrotechniki i elektroniki. Wiadomości i forma ich przekazu są dostosowane do poziomu uczniów i ich wiedzy z matematyki i fizyki zdobytej w gimnazjum....
83,15 * 87,10 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 82,45 zł

Opis

Treści podręcznika są zgodne z obowiązującą podstawą programową oraz programem nauczania dla zawodu technik elektryk – przedmiot podstawy elektrotechniki i elektroniki.

Wiadomości i forma ich przekazu są dostosowane do poziomu uczniów i ich wiedzy z matematyki i fizyki zdobytej w gimnazjum. Ograniczono do niezbędnego minimum skomplikowany aparat matematyczny.

Dla uczniów szczególnie zainteresowanych elektrotechniką lub studentów wydziałów elektrycznych i pokrewnych podano wiadomości rozszerzające – ponadprogramowe (specjalnie wyróżnione).

Po każdym rozdziale zamieszczono przykłady rozwiązanych zadań oraz zestawy prostych poleceń i zadań, w tym o charakterze testowym.

Podręcznik zastępuje książkę tego samego autora, pod tym samym tytułem, wydawaną w serii Biblioteka elektryka.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź FAQ

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pozycja "Elektrotechnika" została opublikowana przez Wydawnictwo Wsip.

 
Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.

 
Kiedy wydano podręcznik?
Ta pozycja została wydana w 2018 roku. Od lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez te lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.

 
W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, dzięki czemu bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.

 
W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.

 
Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.

 

Szczegóły - Elektrotechnika

  • Autor: Stanisław Bolkowski
  • MEN: 24/2005 MEN
  • Wydawnictwo WSiP
  • Rok wydania: 2018
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 312
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 38585701814KS
  • Język: polski
  • ISBN: 9788302093975

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>