Maszyny elektryczne. Podręcznik. Szkoły ponadgimnazjalne i ponadpodstawowe

Podręcznik został napisany na bazie podręcznika tej samej autorki pod tym samym tytułem. Nowe wydanie podręcznika jest lepiej dostosowane do podstawy programowej i programu nauczania oraz liczby godzin przeznaczonych na realizację treści przedmiotu maszyny elektryczne. Treści podręcznika zostały...
89,00 * 91,20 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 87,06 zł

Opis

Podręcznik został napisany na bazie podręcznika tej samej autorki pod tym samym tytułem. Nowe wydanie podręcznika jest lepiej dostosowane do podstawy programowej i programu nauczania oraz liczby godzin przeznaczonych na realizację treści przedmiotu maszyny elektryczne.

Treści podręcznika zostały zaktualizowane i wzbogacone o nowe zadania wspomagające przygotowanie się do zewnętrznych egzaminów zawodowych.

Podręcznik jest przeznaczony dla uczniów techników elektrycznych o specjalnościach: maszyny i aparaty elektryczne, energetyka przemysłowa, elektromechanika, zawód technik elektryk.

Zawiera wiadomości o budowie, zasadzie działania, regulacji i eksploatacji maszyn elektrycznych prądu stałegoi przemiennego oraz transformatorów. Atrakcyjna forma oraz uwzględnienie rozwoju technologii w dziedzinie wytwarzania maszyn i surowców stosowanych do ich produkcji; pytania kontrolne na końcu każdego rozdziału oraz liczne tablice i skorowidz stanowią godne podkreślenia zalety tego opracowania.

Uzupełnieniem podręcznika jest publikacja "Maszyny elektryczne. Ćwiczenia" tej samej autorki.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź zadawane pytania i odpowiedzi

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Publikacja Maszyny elektryczne. Podręcznik. Szkoły ponadgimnazjalne i ponadpodstawowe została opublikowana przez Wydawnictwo WSiP.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej dane znajdują się na stronie kupowanego produktu.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Maszyny elektryczne. Podręcznik. Szkoły ponadgimnazjalne i ponadpodstawowe wydano w 2020 roku. Podręcznik "Maszyny elektryczne. Podręcznik. Szkoły ponadgimnazjalne i ponadpodstawowe" od lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, z łatwością można ją spakować do szkolnej torby lub plecaka.


O wydającym ten podręcznik szkolny:
Od 1945 r., Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) dostarczają wysokiej jakości materiały edukacyjne dla nauczycieli i uczniów w Polsce. Wydając 25 tysięcy pozycji z łącznym nakładem przekraczającym 2 miliardy sztuk, WSiP jest jednym z najbardziej znanych wydawnictw w Polsce. Wydawnictwo specjalizuje się w produkcji wielu typów materiałów, takich jak poradniki, kursy, repetytoria i podręczniki, . WSiP rozwija też nowoczesne serwisy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące e-podręczniki, a także prowadzi Klub Nauczyciela.

Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Maszyny elektryczne. Podręcznik. Szkoły ponadgimnazjalne i ponadpodstawowe

 • Tytuł: Maszyny elektryczne
 • Autor: Elżbieta Goźlińska
 • MEN: 10/2007
 • Wydawnictwo WSiP
 • Rok wydania: 2020
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 356
 • Format: 17.0x23.0cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 49057001814KS
 • Język: polski
 • Podtytuł: Podręcznik dla technikum
 • ISBN: 9788302098765

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>