Dobre rady liska FENIX

Lisek Exlibrisek to bohater, którego pokocha każde dziecko. Za sprawą naszego leśnego przyjaciela najmłodsi poznają bardzo ważne życiowe wartości oraz zasady postępowania w pewnych sytuacjach. Kolorowo zilustrowane przygody sympatycznego liska umilą dzieciom kontakt z książką. Dzięki rymowanym...
7,66 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,05 zł

Opis


Lisek Exlibrisek to bohater, którego pokocha każde dziecko. Za sprawą naszego leśnego przyjaciela najmłodsi poznają bardzo ważne życiowe wartości oraz zasady postępowania w pewnych sytuacjach. Kolorowo zilustrowane przygody sympatycznego liska umilą dzieciom kontakt z książką. Dzięki rymowanym wierszykom przekonasz się, że lekcja wychowania jeszcze nigdy nie była tak łatwa i przyjemna. Będziesz niezwykle szczęśliwy, kiedy podczas wspólnego czytania, Twoja pociecha wraz z Tobą będzie powtarzać rady uroczego Liska Exlibriska.

Jędraszek Izabela jest autorem tytułu "Dobre rady liska FENIX".

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książeczki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Dobre rady liska FENIX". Wybór krótkich form to mądry sposób na to, aby dziecko w wieku od trzech do pięciu lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem kształcenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Jest to krótka książka - jej długość: 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja "Dobre rady liska FENIX" została udostępniona przez Wydawnictwo Fenix. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to sprawdź także pozostałe publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.