Dzieciaki w akcji. 4-latki. Zestaw dla dziecka

Materiały edukacyjne dla czterolatków zawierają różnorodne ćwiczenia i zadania rozwijające zainteresowania i umiejętności. Wspierają rozwój dziecka w sferze poznawczej, społecznej i emocjonalnej.
135,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 124,24 zł

Opis

Materiały edukacyjne dla czterolatków zawierają różnorodne ćwiczenia i zadania rozwijające zainteresowania i umiejętności. Wspierają rozwój dziecka w sferze poznawczej, społecznej i emocjonalnej.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Dzieciaki w akcji. 4-latki. Zestaw dla dziecka"?
Za treścią tytułu stoją Anna Stalmach-Tkacz, Karina Mucha.
Mamy szeroki wybór podręczników stworzonych przez tych autorów. Niewielka liczba autorów publikuje powyżej 10 książek w swojej karierze. Wybrany autor należy do elity, która zbliża się do tego rekordu. Wskazuje to na niezwykłe zaangażowanie w edukację. Wachlarz tytułów dowodzi szerokiej wiedzy i umiejętności jej przekazywania. Autorzy podręczników często stają się autorami wielu książek, ponieważ ich prace są dobrze przyjmowane przez nauczycieli i uczniów, co prowadzi do zapotrzebowania na więcej materiałów od tego samego autora.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Dzieciaki w akcji. 4-latki. Zestaw dla dziecka" wydało Wydawnictwo Nowa Era.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych z listą potrzebnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej informacje znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas P 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.Kilka słów o wydającym opisywany podręcznik:
Nowa Era to wyjątkowe wydawnictwo, które swoją obecnością na polskim rynku edukacyjnym wnosi świeże spojrzenie na system nauki. Podejmując wyzwania związane z nowoczesną edukacją, zapewnia podręczniki, które są zgodne z zaleceniami MEN i licznych komisji egzaminacyjnych.

W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyposażenie szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.


Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Dzieciaki w akcji. 4-latki. Zestaw dla dziecka

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>