Świat dziecka Bożego. Podręcznik do religii dla dziecka czteroletniego

Podręcznik nr AZ-02-01/10-KI-3/16 zgodny programem nauczania nr AZ-0-01/10. Podręcznik zawiera 53 tematy. Katechezy czterolatków zmierzają do tego, aby dziecko w najbliższym dla siebie środowisku grupy rówieśniczej i rodziny uruchomiło nowe zdolności poznawcze. Służą temu barwne ilustracje...
11,55 * 16,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,99 zł

Opis

Podręcznik nr AZ-02-01/10-KI-3/16 zgodny programem nauczania nr AZ-0-01/10.

Podręcznik zawiera 53 tematy.

Katechezy czterolatków zmierzają do tego, aby dziecko w najbliższym dla siebie środowisku
grupy rówieśniczej i rodziny uruchomiło nowe zdolności poznawcze. Służą temu barwne ilustracje dotyczące typowych sytuacji z życia dziecka oraz związane z nimi różnorodne zadania (kolorowanie i uzupełnianie ilustracji z wykorzystaniem naklejek, rysowanie według wzoru
i po śladzie, łączenie elementów w pary, labirynt). Najważniejsze czynności oznaczone są charakterystycznymi ikonkami.

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Świat dziecka Bożego. Podręcznik do religii dla dziecka czteroletniego"?
Jerzy Snopek, Dariusz Kurpiński to autorzy tej książki.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik "Świat dziecka Bożego. Podręcznik do religii dla dziecka czteroletniego" został opracowany przez Wydawnictwo Jedność.


Jaki jest numer dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego?
Nr dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego to AZ-02-01/10-KI-3/16. Nr MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręcznikach szkolnych informuje kupującego o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w edukacji. Co ciekawe, termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Tak, "Świat dziecka Bożego. Podręcznik do religii dla dziecka czteroletniego" został przygotowany zgodnie z obowiązującymi na dzień przyznania numeru wytycznymi programu szkolnego. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, co oznacza, że został zweryfikowany w kwestii merytorycznym.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj szczegółowo wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na numer dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


Ile stron ma ta pozycja?
60: tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony edukacyjną treścią uwydatnioną graficznie. Zawarto w nim liczne, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Świat dziecka Bożego. Podręcznik do religii dla dziecka czteroletniego"?
Tytuł należy do serii KOCHAMY DOBREGO BOGA.
Podobnie jak pozostałe składniki z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie edukacji jest niezbędny ten podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas P 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Dla którego przedmiotu ta książka jest rekomendowana?
Podręcznik został opracowany do nauki konkretnego przedmiotu: religia.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu! Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź przybory i inne artykuły szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Świat dziecka Bożego. Podręcznik do religii dla dziecka czteroletniego

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>