Przygoda Fenka. Relacje. Nowy kolega

Książeczki i bajki dla dzieci „Przygody Fenka" to bajki o szerokim aspekcie edukacyjnym, skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym. Tworzone są przez specjalistów ? praktyków w dziedzinie wychowania i kształcenia dzieci, dzięki czemu są ściśle dostosowane do ich wieku i możliwości rozwojowych. ...
9,36 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,36 zł

Opis

Książeczki i bajki dla dzieci „Przygody Fenka" to bajki o szerokim aspekcie edukacyjnym, skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym.

Tworzone są przez specjalistów ? praktyków w dziedzinie wychowania i kształcenia dzieci, dzięki czemu są ściśle dostosowane do ich wieku i możliwości rozwojowych.  Odpowiadają nie tylko na potrzeby przedszkolaków, ale także ich opiekunów. Przygody Fenka - Bajki edukacyjne: Przygody Fenka to nie tylko książeczki w wersji papierowej, ale również audiobooki, scenariusze zajęć dla nauczycieli i rodziców, karty pracy, kolorowanki i wiele innych. Obecnie dostępne są już dwie serie „Przygód Fenka”.

Pierwsza z nich przedstawia zjawiska charakterystyczne dla poszczególnych pór roku, druga porusza zagadnienia związane z bezpieczeństwem w różnych sytuacjach. Wspaniałym uzupełnieniem „Przygód Fenka” są dostępne na naszej stronie „Pamiętniki Fenka”. Przedstawiają one ważne zmiany zachodzące w życiu głównego bohatera i pokazują świat jego oczami. Z pierwszym pamiętnikiem zatytułowanym „Witajcie!” warto zapoznać przed przystąpieniem do czytania pierwszej serii „Pory roku”. Kolejne, składające się z czterech książeczek serie „Przygód Fenka” ukazywać będą się co cztery miesiące.

Magdalena Gruca, Ewa Zontek to autor tytułu "Przygoda Fenka. Relacje. Nowy kolega".

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Przygoda Fenka. Relacje. Nowy kolega". Zbiór krótkich opowieści to dobry pomysł, by kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książki dla dzieci w wieku 3-7 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym okresie.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Piękne, kolorowe ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książek wspomaga przedszkolaków w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i rozwija zakres słownictwa.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Historyjka ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj - sprawdź też pozostałe książki z serii "Przygody Fenka".

Jest to stosunkowo krótka produkcja - jej długość: 22 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja "Przygoda Fenka. Relacje. Nowy kolega" została opublikowana przez Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to wybierz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.