Historia 2. Podręcznik dla branżowej szkoły I stopnia

Materiał edukacyjny Historia 2 przeznaczony jest dla uczniów drugiej klasy szkoły branżowej I stopnia. Drugi tom podręcznika został starannie przygotowany, aby spełnić wymagania zawarte w nowej podstawie programowej i dostosować tempo poznawanego materiały do jednej godziny nauczania w tygodniu. W...
57,50 * 64,60 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 54,91 zł

Opis

Materiał edukacyjny Historia 2 przeznaczony jest dla uczniów drugiej klasy szkoły branżowej I stopnia.

Drugi tom podręcznika został starannie przygotowany, aby spełnić wymagania zawarte w nowej podstawie programowej i dostosować tempo poznawanego materiały do jednej godziny nauczania w tygodniu. W podręczniku znaleźć można pełen opis wydarzeń historycznych, które miały miejsce od okresu porozbiorowego do wybuchu II wojny światowej. Bogactwo ilustracji, wykresów oraz sylwetek postaci związanych z tym okresem wzbogaci wiedzę uczniów i zapewni im przystępne przedstawienie tematu.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Historia SBR 2 Podręcznik - zmiana 2022"?
Mirosław Ustrzycki, Janusz Ustrzycki są autorami tego tytułu.
Są autorami niewielu podręczników, jednak te treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej szczegóły znajdują się na karcie opisywanego produktu.

 
Kiedy wydano tę publikację?
Ten podręcznik został opublikowany w 2023 r. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą oni mieć pewność, że czerpią wiedzę z najnowszych materiałów.

 
Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.

 
Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu nauki jest niezbędny ten wspomniany podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas BS 1. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.
 

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.

 
Jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.

 

Szczegóły - Historia 2. Podręcznik dla branżowej szkoły I stopnia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>