Matematyka 2. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia

Podręcznik "Matematyka 2" został przygotowany dla uczniów drugiej klasy szkoły branżowej I stopnia. Tom drugi zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej i uwzględnia dwie godziny nauczania w tygodniu. Zaletą podręcznika jest wykładanie zagadnień...
59,99 * 64,08 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 54,73 zł

Opis

Podręcznik "Matematyka 2" został przygotowany dla uczniów drugiej klasy szkoły branżowej I stopnia. Tom drugi zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej i uwzględnia dwie godziny nauczania w tygodniu.

Zaletą podręcznika jest wykładanie zagadnień matematycznych wraz z rozwiązywaniem przykładowego ćwiczenia podanym obok. Dzięki takiej praktycznej narracji uczeń rozumie wprowadzane treści i potrafi przełożyć je na umiejętności. W każdej lekcji znajduje się blok licznych zadań o różnym stopniu trudności utrwalających poznane zagadnienia. Aby przyswajanie wiedzy było łatwiejsze i sprzyjało regularnej pracy ucznia, każda lekcja w podręczniku została przedstawiona w tym samym układzie.

Podręcznik do matematyki, klasa 2 do szkoły branżowej I stopnia dla absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej składa się 4 działów:

  • Układy równań
  • Planimetria
  • Trygonometria
  • Geometria analityczna

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto jest autorem "Matematyka 2. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia"?
Adam Konstantynowicz, Anna Konstantynowicz, Małgorzata Pająk są autorami tego podręcznika.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak te treści są wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora bądź autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


Dla uczniów której klasy i na jakim stopniu edukacji potrzebny jest opisywany podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas BS 2. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.Kiedy wydano ten podręcznik?
Matematyka 2. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia został opublikowany w 2020 roku. Od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez lata pozyskał zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Matematyka 2. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>