Informatyka 3. Zakres rozszerzony. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych

Treści w podręcznikach wskazują jak programy komputerowe, aplikacje i konkretne umiejętności z zakresu technologii informatycznej można wykorzystać w życiu codziennym i pracy zawodowej. Zagadnienia przedstawiono tak, aby uczniowie wykształcili umiejętności praktyczne i przygotowali się do bycia...
63,21 * 73,70 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 62,70 zł

Opis

Treści w podręcznikach wskazują jak programy komputerowe, aplikacje i konkretne umiejętności z zakresu technologii informatycznej można wykorzystać w życiu codziennym i pracy zawodowej. Zagadnienia przedstawiono tak, aby uczniowie wykształcili umiejętności praktyczne i przygotowali się do bycia świadomym użytkownikiem usług informatycznych, pracy z komputerem i jego pakietami.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Informatyka 3. Zakres rozszerzony. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych"?
Wojciech Hermanowski, Sławomir Sidor to autorzy tego tytułu.
Są autorami paru podręczników, ale te treści są wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Informatyka 3. Zakres rozszerzony. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych" opublikowało Wydawnictwo Operon.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione szczegóły znajdują się w opisie kupowanego produktu.


O wydawnictwie opisywanego podręcznika:
Wydawnictwo Operon to wydawca, który specjalizuje się w tworzeniu publikacji, obejmujących wszystkie etapy rozwoju - od początkowej edukacji szkolnej do poziomu szkół ponadpodstawowych. Dostarcza podręczniki pozwalające przygotować się do testów końcowych, które są zgodne z bieżącą podstawą programową i opracowane w konsultacji z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Publikacje są wzbogacone pomocami naukowymi i plikami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. To wszechstronne i holistyczne podejście do nauczania powoduje, iż Operon jest dobrym partnerem zarówno dla uczniów, nauczycieli a także rodziców.

Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest wymagany ten wspomniany podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas LO 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.

Dla którego przedmiotu ta publikacja jest rekomendowana?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu działowi nauki, którym jest informatyka.


Jaki jest zakres tego podręcznika?
Książka ta jest przeznaczona dla osób na poziomie zarówno podstawowym jak i rozszerzonym.


Co, obok podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Informatyka 3. Zakres rozszerzony. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>