Jezus dla człowieka 5. Podręcznik i ćwiczenia do religii dla 5 klasy szkoły podstawowej

Jezus dla człowieka 5. Ćwiczenia dla V klasy szkoły podstawowej Ćwiczenia – pomoc uzupełniająca do podręcznika nr AZ-21-04/20-KR-4/20 do nauczania religii rzymskokatolickiej w klasie V szkoły podstawowej. Redakcja: ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski. Kolorowy zeszyt ćwiczeń z...
38,99 * 44,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 36,04 zł

Opis

Jezus dla człowieka 5. Ćwiczenia dla V klasy szkoły podstawowej


Ćwiczenia – pomoc uzupełniająca do podręcznika nr AZ-21-04/20-KR-4/20 do nauczania religii rzymskokatolickiej w klasie V szkoły podstawowej. Redakcja: ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski. Kolorowy zeszyt ćwiczeń z wieloma zagadkami, wykreślankami, pytaniami, ułożony tak, by poprzez zabawę w przyjemny sposób sprawdzić wiedzę ucznia.


Jezus dla człowieka 5. Podręcznik do religii dla V klasy szkoły podstawowej


Patronem klasy V jest św. s. Faustyna, która ukazując swoim życiem Jezusa miłosiernego, pomoże uczniom podjąć trud wzrastania w wierze i dostrzegania ludzi w potrzebie. W podręczniku młodzi ludzie bliżej poznają dzieje Jezusa, Jego działalność i przypowieści, spotkają się również z Karolem Wojtyłą. Podręcznik zawiera słowniczek, pytania sprawdzające, które pomogą utrwalić wiedzę oraz ciekawostki z różnych dziedzin.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję popularne pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Jezus dla człowieka 5. Podręcznik i ćwiczenia do religii dla 5 klasy szkoły podstawowej"?
Tadeusz Panuś, Andrzej Kielian, Adam Berski to autorzy tego podręcznika.
Ci autorzy są niezwykle płodni! Posiadamy bardzo dużą kolekcję ich podręczników. Czy wiesz, że jest to wręcz w skali światowej? Grono autorów, którzy napisali ponad 15 książek jest relatywnie niewielkie. Szczególnie, jeśli chodzi o podręczniki szkolne. Pisanie podręczników wymaga, poza znajomością dziedziny, umiejętności klarownego i zrozumiałego przekazywania informacji. Autorzy podręczników powinni znać program nauczania, spełniać wymagania edukacyjne dostosowane do uczniów o różnych poziomach edukacji.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Szkolny niezbędnik "Jezus dla człowieka 5. Podręcznik i ćwiczenia do religii dla 5 klasy szkoły podstawowej" został opublikowany przez Wydawnictwo Św. Stanisława BM.


Jaki numer zgodności MEN charakteryzuje ten podręcznik?
Numer dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego to AZ-21-04/20-KR-4/20. Dodanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Z ciekawostek: termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Zgadza się, podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauczania obowiązującymi na dzień przyznania numeru. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są weryfikowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z zakresem nauczania, jak również z kryteriami merytorycznymi.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na numer dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Co, obok podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Jezus dla człowieka 5. Podręcznik i ćwiczenia do religii dla 5 klasy szkoły podstawowej

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>