U źródeł wolności. Podręcznik dla ucznia liceum i technikum. Klasa 1

Jednym ze źródeł wolności jest wiara w Jezusa, który mówił poznacie prawdę, a prawda Was wyzwoli (J 8,32). Dzięki podręcznikowi uczniowie będą mogli poszukiwać źródeł prawdy i wolności. Człowiek, który wierzy powinien poznać źródła swojej religii, by poczuć się wolnym i móc kontynuować swoją drogę...
24,99 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,64 zł

Opis

Jednym ze źródeł wolności jest wiara w Jezusa, który mówił poznacie prawdę, a prawda Was wyzwoli (J 8,32). Dzięki podręcznikowi uczniowie będą mogli poszukiwać źródeł prawdy i wolności. Człowiek, który wierzy powinien poznać źródła swojej religii, by poczuć się wolnym i móc kontynuować swoją drogę wiary i przygodę z Bogiem w życiu. Podręcznik składa się z 9 rozdziałów, wzbogacony licznymi zdjęciami, mapami, obrazkami, zawiera Mały Katechizm.

FAQ

Sekcja popularnych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "U źródeł wolności. Podręcznik dla ucznia liceum i technikum. Klasa 1"?
Tadeusz Panuś, Andrzej Kielian, Ewelina Maniecka to autorzy tego tytułu.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, ale są one wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pomoc naukowa "U źródeł wolności. Podręcznik dla ucznia liceum i technikum. Klasa 1" została opublikowana przez Wydawnictwo Św. Stanisława BM.


Jaki numer dopuszczenia MEN charakteryzuje opisywany podręcznik?
Numer dopuszczenia MEN tego podręcznika to AZ-3-01/18 i AZ-4-01/18. Nr MEN, czyli po rozwinięciu skrótu: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręczniku szkolnym informuje o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku edukacyjnego. Jako ciekowostkę zaznaczmy, że termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Potwierdzamy, podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu nadania numeru wytycznymi programu nauczania. Przed otrzymaniem numeru dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez metodyków wyznaczonych MEN pod kątem zgodności z zakresem nauczania i z kryteriami jakościowymi.


Jak zyskać pewność, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Skieruj szczególną uwagę na zgodność numeru dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Ile stron zawiera ta pozycja?
Ten tytuł liczy 216 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią uwydatnioną graficznie. Zawarto w nim ważne i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Co, obok podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyposażenie szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - U źródeł wolności. Podręcznik dla ucznia liceum i technikum. Klasa 1

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>