Język polski 4. Część 1. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy i rozszerzony

Podręcznik  Język polski 4. Szkoła ponadpodstawowa. Zakres podstawowy i rozszerzony. Część 1  został przygotowany  dla uczniów klasy 4 liceów ogólnokształcących i techników. Umożliwia on naukę  na poziomie podstawowym i rozszerzonym.  Publikacja zawiera dodatkowo na końcu działów  warsztat...
56,99 * 64,08 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 53,83 zł

Opis

Podręcznik  Język polski 4. Szkoła ponadpodstawowa. Zakres podstawowy i rozszerzony. Część 1  został przygotowany  dla uczniów klasy 4 liceów ogólnokształcących i techników. Umożliwia on naukę  na poziomie podstawowym i rozszerzonym.  Publikacja zawiera dodatkowo na końcu działów  warsztat doskonalący umiejętności formowania pisemnej wypowiedzi.  Uczniowie mogą połączyć ćwiczenia umiejętności analizowania tekstów z płynnością wypowiedzi ustnych i pisemnych.

Podręczniki do języka polskiego  wydawnictwa Operon  zostały  przygotowane z myślą o absolwentach 8-klasowych szkół podstawowych.  Podręczniki pozwalają na globalne odczytywanie literatury przez uczniów.  Publikacje zawierają zadania i teksty do analizy i interpretacji,  które już od 1 klasy szkoły średniej pozwalają przygotować się do egzaminu maturalnego. 

Podręcznik Język polski 4. Szkoła ponadpodstawowa. Część 1 zawiera:

  • Wstęp i podsumowanie lekcji,  które wskazują najważniejsze informacje przydatne podczas powtórek do sprawdzianów.
  • Utwory literackie omawiane w różnorodnych kontekstach i powiązaniach, co uczy krytycznego myślenia i łączenia faktów.
  • Materiały literackie wzbogacone reprodukcjami dzieł sztuki  - doskonałe przygotowanie do zadań maturalnych
  • Propozycje projektów do prac grupowych i indywidualnych.  zachęcające do kreatywnego i twórczego myślenia

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Język polski 4. Część 1. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy i rozszerzony"?
Urszula Jagiełło, Renata Janicka-Szyszko, Magdalena Steblecka-Jankowska są autorami tej książki.
Są autorami niewielu podręczników, ale ich treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Ten szkolny niezbędnik Język polski 4. Część 1. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy i rozszerzony został przygotowany przez Wydawnictwo Operon.


Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek szkolnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej dane znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Dla uczniów której klasy i na jakim etapie nauki jest niezbędny ten wspomniany podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas LO 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.

Do jakiego przedmiotu odnosi się ta książka?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu działowi nauki, jakim jest język polski.


Która to część podręcznika?
Jest to część 1 tego podręcznika.


Jakiego zakresu wiedzy jest podręcznik Język polski 4. Część 1. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy i rozszerzony?
Ten podręcznik jest przeznaczony dla poziomu zarówno podstawowego jak i rozszerzonego.


O wydawnictwie tego podręcznika szkolnego:
Operon to wydawnictwo pedagogiczne, które skupia się na tworzeniu publikacji, obejmujących wszystkie stopnie nauki - od początkowej edukacji szkolnej aż do szkół ponadpodstawowych. Publikuje książki pozwalające przygotować się do egzaminów końcowych, które są zgodne z bieżącą podstawą programową i opracowane w konsultacji z MEN. Publikacje są urozmaicone wieloma pomocami naukowymi i plikami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. Takie wszechstronne i kompleksowe podejście do nauczania powoduje, iż Operon jest cenionym partnerem zarówno dla uczniów, nauczycieli i rodziców.

Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Język polski 4. Część 1. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy i rozszerzony

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>