Język polski 8. Podręcznik dla szkoły podstawowej

Podręcznik jest pisany z szacunkiem dla uczennicy i ucznia. Z myślą o ich pasjach i zainteresowaniach niekoniecznie językiem polskim, z nadzieją, że uda się obudzić potrzebę poszerzania wiedzy o własnym języku i doskonalić umiejętności posługiwania się nim. Podręcznik przyjazny dla uczniów i...
59,99 * 63,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 54,62 zł

Opis

Podręcznik jest pisany z szacunkiem dla uczennicy i ucznia. Z myślą o ich pasjach i zainteresowaniach niekoniecznie językiem polskim, z nadzieją, że uda się obudzić potrzebę poszerzania wiedzy o własnym języku i doskonalić umiejętności posługiwania się nim.

Podręcznik przyjazny dla uczniów i nauczycieli

  • Mnogość tekstów literackich i zagadnień kulturowych - łatwo dobierzesz materiał, by zaciekawić ucznia
  • Podsumowania materiału po każdym dziale ujęte na osi czasu - uczeń zapamięta chronologię wydarzeń
  • „Warsztat krytycznego myślenia” na końcu każdego rozdziału - zaangażujesz uczniów do formułowania i wyrażania swoich opinii
  • Propozycje tworzenia własnych tekstów i prac domowych w ramach różnorodnych form pisarskich.
  • Ciekawe tematy projektów edukacyjnych - zainspirujesz uczniów do nieszablonowej i twórczej pracy
  • Gotowe propozycje sprawdzianów - znajdziesz wygodne podpowiedzi, na co zwrócić uwagę przy weryfikowaniu wiedzy ucznia

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź Q&A

Kto napisał "Język polski 8. Podręcznik dla szkoły podstawowej"?
Autorami tytułu są Barbara Klimczak, Elżbieta Tomińska, Teresa Zawisza-Chlebowska.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Język polski 8. Podręcznik dla szkoły podstawowej" wydało Wydawnictwo Operon.


Jaki numer zatwierdzenia MEN posiada opisywany podręcznik?
Numer dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego to 900/8/2018. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co ciekawe, termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauczania posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi na dzień przyznania numeru wytycznymi programu nauczania. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są oceniane przez pracowników Ministerstwa Edukacji Narodowej pod kątem zgodności z ramą programową, a także z kryteriami merytorycznymi.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek do szkoły dzielą Cię 3 kroki:
  • Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
  • Zwróć uwagę na zgodność tytułu, nr MEN, autora, wydawnictwa.
  • Sprawdź, czy wymienione informacje znajdują się w opisie opisywanego produktu.Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
292 - tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony edukacyjną treścią uatrakcyjnioną grafikami. Zawiera ważne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Kilka słów o wydającym ten podręcznik szkolny:
Operon to wydawnictwo, które koncentruje się na tworzeniu publikacji, obejmujących wszystkie stopnie edukacji - od początkowej edukacji szkolnej aż do poziomu szkół ponadpodstawowych. Zapewnia podręczniki przygotowujące do egzaminów końcowych, które są zgodne z najnowszą podstawą programową i przygotowane w konsultacji z MEN. Książki są wzbogacone pomocami naukowymi i materiałami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. Takie wszechstronne i kompleksowe podejście do nauczania powoduje, iż Operon jest dobrym partnerem zarówno dla uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Język polski 8. Podręcznik dla szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>