Przygody Fenka. Emocje III. Miłość

Rodzina Fenków jedzie na wycieczkę rowerową. Fenek nie może się nacieszyć, bo uwielbia swój rower, wycieczki i czas spędzany wspólnie z rodziną. Nie wie  jeszcze tylko, jak może o tym opowiedzieć. A wy wiecie?Dzięki tej książeczce dziecko:zrozumie, co oznacza słowo „kochać”dowie się jak inaczej...
9,36 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,08 zł

Opis

Rodzina Fenków jedzie na wycieczkę rowerową. Fenek nie może się nacieszyć, bo uwielbia swój rower, wycieczki i czas spędzany wspólnie z rodziną. Nie wie  jeszcze tylko, jak może o tym opowiedzieć. A wy wiecie?Dzięki tej książeczce dziecko:zrozumie, co oznacza słowo „kochać”dowie się jak inaczej może określać różne pozytywne uczuciapozna różnicę pomiędzy miłością i przyjaźnią Ciekawe sposoby spędzania czasu z dzieckiem:Porozmawiajcie z dzieckiem o tym, kto jest dla niego ważny i kogo kocha. Zróbcie razem serduszka z masy solnej, które dziecko będzie mogło potem dowolnie ozdobić i obdarować nimi wszystkich najbliższych. Masę solną przygotujecie mieszając pół na pół mąkę pszenną i sól i dodając stopniowo tyle wody, żeby masa po wymieszaniu miała konsystencję miękkiej plasteliny. Można ją wtedy rozwałkować i wyciąć serduszka za pomocą foremki do ciasteczek. Gotowe kształty suszy się przez kilka na powietrzu, na blaszce wyłożonej pergaminem, odwracając rserduszka az dziennie na drugą stronę, żeby schły równomiernie.

Autorem tytułu "Przygody Fenka. Emocje III. Miłość" jest Dominika Gałka.

Książeczka pt. "Przygody Fenka. Emocje III. Miłość" została przypisana do sekcji "Bajki wiersze i opowiadania". Świetnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Pozytywne historyjki z morałem dają dziecku doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to mądry pomysł, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością zmotywuje go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem rozwijania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

Jeśli po lekturze całej książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się i zamów dla niego także kolejne bajki z serii "Przygody Fenka".

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 22 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Przygody Fenka. Emocje III. Miłość" wydało Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz też inne tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.