Kuku i historia pępka

Kuku na kilka dni zostaje sam z tatą. Jest smutny, bo mama nie zostawiła mu żadnej pamiątki, więc chłopiec boi się, że o niej zapomni. Wtedy tata przypomina, że przecież ma swój pępek - najlepszą i najtrwalszą pamiątkę po mamie! Wyciąga album ze zdjęciami i zaczyna wspominać czasy sprzed narodzin...
22,74 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,74 zł

Opis

Kuku na kilka dni zostaje sam z tatą. Jest smutny, bo mama nie zostawiła mu żadnej pamiątki, więc chłopiec boi się, że o niej zapomni. Wtedy tata przypomina, że przecież ma swój pępek - najlepszą i najtrwalszą pamiątkę po mamie! Wyciąga album ze zdjęciami i zaczyna wspominać czasy sprzed narodzin synka.

Wzruszająca historia o tęsknocie, miłości i szczęściu.

Monika Kamińska - z wykształcenia biolog i dietetyk, prywatnie mama trójki dzieci, mieszkająca na stałe we Francji. "Kuku i historia pępka" jest jej debiutem literackim.

Andrzej Tylkowski - rysownik i współwłaściciel wrocławskiego Ilustris. Jego charakterystyczne rysunki ozdabiają pocztówki, kubki, torby i koszulki. W "Kuku i historii pępka" debiutuje jako autor ilustracji książkowej.

Autorem historyjki "Kuku i historia pępka" jest Monika Kamińska, Andrzej Tylkowski.

"Kuku i historia pępka" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja doskonałej zabawy. Kolekcja krótkich bajek to mądry pomysł, aby dziecko w wieku od trzech do pięciu lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Dzieci w wieku 2-4 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o treści pozytywnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

 

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu dużo ciężej będzie ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tej serii, nie czekaj i sprawdź również następne książki z serii "KUKU".

Jest to bardzo krótka lektura - ma 42 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja Kuku i historia pępka została wydana przez Wydawnictwo Mamania. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to sprawdź także pozostałe tytuły tego wydawcy.

Szczegóły - Kuku i historia pępka

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>