Kwalifikacja A.26/AU.29 Odpowiedzi EKONOMIK

Odpowiedzi do książki Kwalifikacja A.26/AU.29. Sprzedaż produktów i usług reklamowych. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie
14,88

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,44 zł

Opis

Odpowiedzi do książki Kwalifikacja A.26/AU.29. Sprzedaż produktów i usług reklamowych. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź najczęstsze pytania i odpowiedzi

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik Kwalifikacja A.26/AU.29Odpowiedzi EKONOMIK został opublikowany przez Wydawnictwo Ekonomik.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, z łatwością można ją wrzucić do szkolnej torby lub plecaka.


W którym roku został wydany ten podręcznik?
Ta pozycja została wydana w 2019 r. Od lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez lata pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję szkolną, z którą, w naszej opinii, warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Kwalifikacja A.26/AU.29 Odpowiedzi EKONOMIK

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>