Na językach zwierząt. Historyjki logopedyczne

Wspaniała zabawa i nieoceniona pomoc edukacyjno-logopedyczna. Proste historyjki o zwierzętach, które zajadają swoje przysmaki. Coś im się przykleja do zębów, coś kręci w nosie, jak mogą sobie pomóc? Trzeba trenować buzie i języki! Jeśli jesteście ciekawi, co kryje w sobie buzia, jak pracują jej...
25,48 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,14 zł

Opis

Wspaniała zabawa i nieoceniona pomoc edukacyjno-logopedyczna. Proste historyjki o zwierzętach, które zajadają swoje przysmaki. Coś im się przykleja do zębów, coś kręci w nosie, jak mogą sobie pomóc? Trzeba trenować buzie i języki!

Jeśli jesteście ciekawi, co kryje w sobie buzia, jak pracują jej mięśnie, jeśli potrzebujecie profilaktyki logopedycznej – ta książka jest właśnie dla Was!


O autorce

Anna Skiba jest neurologopedą klinicznym i specjalistką wczesnej opieki logopedycznej. Zajmuje się diagnozą i terapią dzieci z wadami wymowy i zaburzeniami komunikacji. Jest popularyzatorką wiedzy o rozwoju dziecka.

Za treścią książeczki "Na językach zwierząt. Historyjki logopedyczne" stoi Anna Skiba, Magdalena Jakubowska.

Jeśli szukasz dla malucha książeczki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Na językach zwierząt. Historyjki logopedyczne". Wybór krótkich historii to mądry pomysł, by dziecko w wieku od 3 do 5 lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Magdalena Jakubowska podpisuje się pod graficzną zawartością książki.

Jest to doskonała propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Maluchy w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książek.

5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością skłoni malucha do zadawania wielu pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z przedszkolakiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat fabuły korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że dużo ciężej jest ją zniszczyć.

Jest to stosunkowo krótka produkcja - ma 40 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Na językach zwierząt. Historyjki logopedyczne" wydało Wydawnictwo Mamania. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to zobacz też pozostałe pozycje od tego wydawcy.