Nowy Elementarz Odkrywców NEON. Matematyka. Podręcznik. Klasa 1. Część 2

Podręcznik z serii "Nowy Elementarz Odkrywców. Matematyka" do klasy 1, część 2, NOWOŚĆ! EDYCJA 2023-2025 wprowadza w świat matematyki krok po kroku, prezentuje w przyjazny i prosty sposób nowe treści oraz kształtuje pojęcia matematyczne. Zadania rozwijają sprawność liczenia i logiczne myślenie,...
20,50

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,53 zł

Opis

Podręcznik z serii "Nowy Elementarz Odkrywców. Matematyka" do klasy 1, część 2, NOWOŚĆ! EDYCJA 2023-2025 wprowadza w świat matematyki krok po kroku, prezentuje w przyjazny i prosty sposób nowe treści oraz kształtuje pojęcia matematyczne. Zadania rozwijają sprawność liczenia i logiczne myślenie, doskonalą myślenie strategiczne, ćwiczą rachunek pamięciowy. Podręcznik zawiera różnorodne zadania ułożone zgodnie z zasadą stopniowania trudności.

  • Ułatwia rozumienie pojęcia liczby przedstawionej w różnych aspektach.
  • Wprowadza pojęcia matematyczne i zagadnienia dotyczące umiejętności praktycznych na stronach prezentujących matematykę bliżej życia.
  • Przygotowuje do rozwiązywania zadań tekstowych za pomocą czytelnych ilustracji, które ułatwiają zrozumienie problemów matematycznych.
  • Uczy niestandardowego myślenia oraz szukania własnych rozwiązań, proponując zadania o podwyższonym stopniu trudności, tzw. zadania z gwiazdką.
  • Zachęca do sprawdzania wiedzy oraz utrwalania zdobytych umiejętności na stronach Powtarzam i utrwalam.
  • Doskonali myślenie logiczne i operacyjne, ćwiczy rachunek pamięciowy, rozwija spostrzegawczość oraz umiejętność współdziałania z innymi dzięki ciekawym grom planszowym.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Nowy Elementarz Odkrywców NEON. Matematyka. Podręcznik. Klasa 1. Część 2"?
Autorami tytułu są Krystyna Bielenica, Maria Bura, Małgorzata Kwil, Bogusława Lankiewicz.
Są autorami niewielu podręczników, ale te treści są wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Nowy Elementarz Odkrywców NEON. Matematyka. Podręcznik. Klasa 1. Część 2" opublikowało Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki jest numer dopuszczenia MEN tego podręcznika?
1140/1/2022 jest nr dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika. Wskazanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co ciekawe, termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Zgadza się, podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauczania obowiązującymi w dniu wydania numeru. Podręcznik został opisany numerem dopuszczenia MEN, co oznacza, że został oceniony pod kątem merytorycznym.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, nr MEN, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione dane znajdują się w opisie opisywanego produktu.


Ile stron ma ta pozycja?
72: tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony edukacyjną treścią uatrakcyjnioną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w nim znaczące, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Która to jest część książki?
Jest to część 2 tego podręcznika.


Informacje o wydającym opisywany podręcznik:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne, które wyróżnia się dzięki swojemu nowatorskiemu i holistycznemu podejściu do edukacji. Skupiając się na innowacyjnyh sposobach pracy z młodzieżą, zyskało zaufanie dziesiątek tysięcy nauczycieli i placówek na terenie Polski.

Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Nowy Elementarz Odkrywców NEON. Matematyka. Podręcznik. Klasa 1. Część 2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>