Oskar Pazurek

Zabawna i wzruszająca historia o Oskarze, kocie, który chciał być ptakiem.
29,72 * 36,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,67 zł

Opis

Zabawna i wzruszająca historia o Oskarze, kocie, który chciał być ptakiem.

Przemysław Wechterowicz jest autorem tytułu "Oskar Pazurek".

"Oskar Pazurek" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja udanej zabawy. Krótka forma to doskonały pomysł, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z maluchem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym o fabule korzystnie wpływa na rozwój.
  • To super rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to bardzo krótka produkcja - ma 36 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Oskar Pazurek" opublikowało Wydawnictwo Ezop. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to sprawdź też inne publikacje tego wydawcy.