Między nami. Język polski 6. Zeszyt ćwiczeń. Część 2

Dwuczęściowy zeszyt zawiera zbiór ćwiczeń kształcących m.in. umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia wielu form wypowiedzi oraz doskonalących poprawne posługiwanie się językiem. Pomaga w przygotowaniach do egzaminu. W zeszycie znajdują się elementy teorii porządkujące wiedzę. Zeszyt jest...
16,04 * 18,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,90 zł

Opis

Dwuczęściowy zeszyt zawiera zbiór ćwiczeń kształcących m.in. umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia wielu form wypowiedzi oraz doskonalących poprawne posługiwanie się językiem. Pomaga w przygotowaniach do egzaminu. W zeszycie znajdują się elementy teorii porządkujące wiedzę. Zeszyt jest dopasowany do zawartości podręcznika.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Między nami. Język polski 6. Zeszyt ćwiczeń. Część 2"?
Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek są autorami tego podręcznika.
Są autorami paru podręczników, ale są one wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pozycja "Między nami. Język polski 6. Zeszyt ćwiczeń. Część 2" została opracowana przez Wydawnictwo GWO.


Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Ile stron ma ta pozycja?
144 to długość podręcznika Między nami. Język polski 6. Zeszyt ćwiczeń. Część 2.
Jest wypełniony treścią edukacyjną udoskonaloną grafikami. Zawarto w nim liczne, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Która to jest część podręcznika?
To wydanie stanowi 2 część.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Między nami. Język polski 6. Zeszyt ćwiczeń. Część 2"?
Tytuł należy do popularnej serii edukacyjnej "Między nami".
Analogicznie do pozostałych składników z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Informacje o wydawnictwie opisywanego podręcznika:
Założone w 1991 r. przez A. Mysiora i M. Dobrowolską, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, to wydawnictwo specjalizujące się w wydawania podręczników edukacyjnych, szczególnie do matematyki. Korzysta z nich 60 procent uczniów polskich szkół podstawowych. Jednakże GWO nie ogranicza się wyłącznie do matematyki, oferując również publikacje do j. polskiego, fizyki, historii, plastyki i biologii.

W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i we własnym stylu. Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę szkolną, z którą warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian kupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Między nami. Język polski 6. Zeszyt ćwiczeń. Część 2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>