Między nami. Język polski 7. Ćwiczenia

W publikacji znajdują się przede wszystkim zadania sprawdzające. Służy pomocą w przygotowaniu się na przykład do sprawdzianów. Ćwiczenia sprawdzają i utrwalają wiedzę i wszystkie umiejętności z podstawy programowej.
14,99 * 18,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,39 zł

Opis

W publikacji znajdują się przede wszystkim zadania sprawdzające. Służy pomocą w przygotowaniu się na przykład do sprawdzianów. Ćwiczenia sprawdzają i utrwalają wiedzę i wszystkie umiejętności z podstawy programowej.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję FAQ

Kto jest autorem "Między nami. Język polski 7. Ćwiczenia. Wydanie rozszerzone"?
Agnieszka Łuczak, Ewa Prylińska to autorzy tego tytułu.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Między nami. Język polski 7. Ćwiczenia. Wydanie rozszerzone" opublikowało Wydawnictwo GWO.

 
Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej szczegóły znajdują się w opisie opisywanego produktu.

 
Z ilu stron składa się ten podręcznik?
152 to liczba stron "Między nami. Język polski 7. Ćwiczenia. Wydanie rozszerzone". Jest wypełniony edukacyjną treścią uwydatnioną grafikami. Zawiera wartościowe i starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.

 
Przeczytaj o wydawnictwie opisywanego podręcznika:
Założone w 1991 r. przez Adama Mysiora i Małgorzatę Dobrowolską, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO), to wydawnictwo specjalizujące się w publikacji podręczników edukacyjnych, szczególnie z dziedziny matematyki. Wykorzystywane są przez 60% uczniów polskich szkół podstawowych. Ale Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe nie ogranicza się wyłącznie do matematyki, oferując również podręczniki do nauki języka polskiego, fizyki, historii, plastyki i biologii.
 
Do jakiej serii podręczników należy "Między nami. Język polski 7. Ćwiczenia. Wydanie rozszerzone"?
Tytuł należy do popularnej serii edukacyjnej Między nami.
Podobnie jak pozostałe tytuły z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź przybory i inne artykuły szkolne, z którymi warto wejść w rok szkolny.

 
Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.

 

Szczegóły - Między nami. Język polski 7. Ćwiczenia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>